Všechny kategorie v sekci Kuchyňské metly a metličky

Kuchyňské metly na metličky

V nabídce našeho internetového obchodu Gastromania.cz najdete profesjonální přislušenství, pomůcky a kuchyňské přístroje. V našem sortimentu nadete také profesjonální kuchyňské metličky, které lze používat v gastronomických zařízeních i v domácnosti při každodenním vaření. Všechny produkty byly vyrobeny z odolných a trvalých materiálu, díky čemu jejich koupě je investicí na roky! Kuchyňské metličky plni mnoho funkci a proto by neměly chybět v žádném profesjonálním gastronomickém zařízení. Umožňují šlehat bílky, připravovat omáčky a kombinovat několik ingrediencí dohromady. V naší nabídce najdete mezi jiné.: kuchyňské metly na pěnu, nerezové metly, spirálové metly, ocelové metly nebo metly na šlehání a provzdušňování a mnoho dalšího!

číst dál >

Kuchyňské metly na metličky pro profesjonální gastronomii

Naše kuchyňské metly na metličky najdou využití v každém profesjonalním gastronomickém zařizení. Budou se skvělé hodit do restaurací, barů a kaváren, a taky do jídelen a kantýn. Využití najdou i v hotelech a cateringových firmách. Vyznačují se nejvyšší kvalitou zpracování a nejlepšími surovinami. Gastromania.cz spolupracuje s nejlepšími výrobci na světě, kteří používají moderní technologie v každém výrobním procesu.

Kuchyňské šlehače

Naše kuchyňské šlehače jsou inovativní a jedinečné výrobky, při jejichž výrobě byly použity ty nejlepší materiály. Patří mezi ně nerezová ocel, ale také polypropylen, plast, silikon a polyamid. Použití nejlepších, odolných a trvanlivých surovin znamená, že vám výrobek po zakoupení bude jistě sloužit dlouhá léta! Kuchyňské šlehače mají dostatečně pružné dráty, aby mohly dokonale plnit svou funkci, a navíc se snadno udržují v čistotě. Každá metla je vybavena ergonomickou rukojetí, která vám dokonale padne do ruky.

Zveme vás, aby jste se podívali na celou nabídku našeho obchodu!