Chladicí pulty pro profesionální gastronomii v sortimentu Gastromania.cz

V této kategorii zboží naleznete profesionální chladicí pulty, které se nejčastěji používají v obchodech s potravinami. Zařízení jsou perfektní pro skladování a vystavování potravinářských výrobků – ve správné teplotě a hygienických podmínkách. Chladicí pulty se ideálně hodí pro maso, uzeniny, sýry a další mléčné a lahůdkářské výrobky. Sortiment našeho internetového obchodu Gastromania.cz obsahuje pulty v mnoha variantách, takže si jistě každý z Vás najde pro sebe ten správný model, který splní všechna očekávání.

číst dál >

Chladicí pulty pro obchody – podívejte se na celou nabídku!

Námi nabízené chladicí vitríny pro obchody jsou dostupné ve dvou základních verzích: jako chladicí pulty s ohýbaným sklem a chladicí pulty s rovným sklem. Tyto typy zařízení mohou být používány jak samostatně (např. v případě menších obchodů s potravinami), tak v kombinované verzi, která se velmi často vyskytuje v supermarketech. Většina modelů, které se nacházejí v naší nabídce, je energeticky úsporná, což Vám umožňuje vytvářet značné úspory. Nabízíme klasické pulty (v tlumených barvách), ale také přístroje v lehce extravagantním provedení, které Vás potěší svou barevností a neobvyklým tvarem. Všechny modely jsou vyrobeny z odolných a trvalých materiálů, proto je jejich nákup investicí na mnoho let.

Proč se vyplatí kupovat chladící pulty v obchodě Gastromania.cz?

Gastromania.cz je dynamicky se rozvíjející internetový obchod, který působí na trhu již řadu let. Nakupovat u nás se vyplatí, protože našim zákazníkům pomáháme v každé fázi zakázky a rádi se o naše znalosti podělíme. Pokud si chcete zakoupit chladicí pulty nebo jiná zařízení, doplňky nebo kuchyňský nábytek, srdečně Vás zveme, abyste se seznámili s celou nabídkou a kontaktovali přímo náš tým. Přejeme úspěšné nákupy!