Jaké bufetové automaty a příslušenství jsou k dispozici v nabídce obchodu Gastromania.cz?

Obchod Gastromania.cz nabízí velmi široký sortiment bufetových výdejníků a zásobníků. Díky spolupráci s nejlepšími výrobci vám můžeme zaručit nejvyšší kvalitu výrobků. Bufetové výdejní automaty a jejich příslušenství vyrábějí (mimo jiné) společnosti: Stalgast, Bartscher, ABERT, Fine Dine, HENDI, Martellato, Rosseto a LIBBEY) jsou zárukou pevné konstrukce a odolných, trvanlivých materiálů. Naším cílem je, aby všichni zákazníci, kteří u nás nakoupí, byli se zakoupenými spotřebiči, nábytkem nebo příslušenstvím spokojeni. Vždy se snažíme řešit vaše problémy, poradit vám a hledat řešení, která splní všechny vaše požadavky.

číst dál >

Bufetové výdejní automaty – na které modely se podívat?

Dávkovače a bufetové výdejní automaty, které jsou k dispozici v obchodě Gastromania.cz, se dodávají v různých variantách. Patří mezi ně: zásobníky na cereálie, zásobníky na nádobí, zásobníky na džusy a nápoje, nádoby na pečivo, zásobníky na marmeládu, bufetové stojany a různé příslušenství pro bufetové zásobníky.

Výrobky jsou k dispozici také v různých velikostech, s maximální délkou 60 cm, šířkou 59,1 cm, výškou 90 cm, průměrem 38 cm a největším objemem 24 l. Všechny výrobky v naší nabídce jsou zcela bezpečné a vyrobené z nejkvalitnějších materiálů.

Dávkovače a bufetové výdejní automaty pro profesionální gastronomií

Bufetové výdejní automaty a příslušenství k nim, to nejsou jediné položky, které si můžete zakoupit v našem obchodě za mimořádně výhodné ceny. Naše nabídka je velmi bohatá a každý si v ní jistě najde to své. Spokojenost zákazníků je pro nás prioritou, a proto se vám vždy snažíme co nejlépe poradit a pomoct. Práce v rozsáhlém gastronomickém odvětví je nejen zajímavou prací, ale také naší největší vášní. Zveme vás k prohlídce celého našeho sortimentu a přejeme vám úspěšný nákup!