Profesionální formy na čokoládu dostupné v naší nabídce!

V této produktové kategorii jsme pro naše zákazníky připravili unikátní gastronomické doplňky, které najdou uplatnění v každém profesionálním zařízení. Jsou to formy na čokoládu, které umožňují přípravu sladkých čokoládových dezertů v mnoha různých tvarech.

K výrobě těchto výrobků byl použit mimo jiné polykarbonát, tritan, plast a další odolné suroviny, díky čemuž jsou naše formy na čokoládu vysoce odolné, proto je lze používat mnoho let.

číst dál >

Jaké formičky na čokoládu můžeme nabídnout našim klientům?

Pro splnění očekávání všech našich zákazníků jsme připravili unikátní produkty, které umožňují přípravu mono porcí. Tyto malé sladké dekorace budou ideálním doplňkem k dortům, koláčům, dezertům a dalším Vašim sladkým výtvorům.

V nabídce Gastromania.cz jsou dostupné mimo jiné formičky na čokoládu, formy na pralinky, formy na tabulkovou čokoládu, formy na čokoládové figurky, formy na čokoládovou dekoraci, formy na lízátka, a další příslušenství jako jsou například obaly, stojany na pralinky, lízátka, nanuky a další.

Formy na čokoládu v různých variantách – shlédněte naší nabídku!

Srdečně Vás zveme, abyste si celou nabídku prohlédli, protože formy na čokoládu to není vše, co můžeme našim zákazníkům nabídnout! V našem obchodě jsou k dispozici i další zařízení, příslušenství a pomůcky potřebné během výroby čokolády, které najdou uplatnění v kavárnách, cukrárnách, restauracích, hotelech a dalších gastronomických zařízeních.

Nabádáme k přímému kontaktu. Rádi poradíme ta nejlepší řešení a rozptýlíme Vaše pochybnosti. Pracujeme od pondělí do pátku v době od 8 do 16 hodin a během této doby jsme Vám k dispozici!