Špičkové gastronomické sklo

Gastromania.cz je internetový obchod, který nabízí profesionální příslušenství, zařízení, gadgety a stroje pro cateringový průmysl. Náš sortiment je určen jak pro profesionální zákazníky – pro komerční použití, tak i pro individuální zákazníky – domácnosti. V této kategorii najdete nejkvalitnější gastronomické sklo, které bylo vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů: nerezová ocel, polykarbonát, dřevo, akryl, silikon, tvrzené sklo, sklo, bezolovnatý křišťál nebo kopolymer. Srdečně Vás zveme, abyste se seznámili s bohatou nabídkou našeho obchodu!

číst dál >

Profesionální sklo pro gastronomii

V sortimentu Gastromania.cz je sklo pro gastronomii, které zlepší proces přípravy pokrmů a nápojů a umožní jejich krásné vystavení a servírování zákazníkům gastronomických prostor. Nabízíme: gastronomické sklenice, pivní sklenice, zmrzlinové a dezertní kelímky, misky a stolní mísy, skleněné sklenice, karafy na víno a karafy na vodu, skleněné džbány, skleněné talíře, skleněné talíře, skleněné šálky, stejně jako profesionální pohárové tácky. Naše gastronomické výrobky lze použít v hotelech, restauracích, barech, kavárnách, cukrárnách, bufetech, jídelnách, nebo cateringových společnostech a všude tam, kde je potřeba krásné zpracování a odolné sklo pro gastronomii.

Gastronomické sklo

Tajemstvím všech našich výrobků, jako je gastronomické sklo – jeho pevné a extrémně přesné zpracování – s péčí o nejmenší detaily. Náš obchod spolupracuje s nejlepšími firmami na světě, používá nejkvalitnější materiály i moderní řešení a technologie v každé fázi výroby. Jsou to mj.: Stalgast, Cambro, Libbey, Bormioli Rocco, Pasabahce, Schott Zweisel, Bartscher, APS, Ambition, Arcoroc, Luminarc, Hendi, Steklarna, Hrastnik, Edwanex, Durobor, Luigi Bormioli, Chef & Sommelier, Tom-Gast, Degrenne, Bauscher, Pordamsa, Cosy & Trendy, Stölzle, BDK, Nude, Vicrila, Hostelvia, Zieher a Bareq. Výrobky těchto značek uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, protože jsou trvanlivé a velmi vkusné.

Kde si můžete koupit sklo pro gastronomii?

Profesionální sklo pro gastronomii najdete v bohatém sortimentu našeho internetového obchodu Gastromania.cz! Nabízíme vybrané výrobky špičkové kvality, které se vyznačují solidním zpracováním, zajímavým designem a mimořádnou odolností. Široký výběr gastronomického skla, které je k dispozici v mnoha formách, barvách a tvarech, zajišťuje, že každý z vás najde dokonalý produkt pro vás!

Pokud si chcete koupit kvalitní gastronomické sklo nebo jiné doplňky, pomůcky a kuchyňské spotřebiče, srdečně Vás zveme k seznámení se s naší nabídkou! Máte-li jakékoli dotazy nebo obavy, doporučujeme vám kontaktovat přímo tým Gastromania.cz.