Na přesnosti záleží!

V každodenní práci profesionálního barmana se počítá úsměv, rychlost a přesnost. Barmanské dávkovače vám umožňují rychle a především přesně měřit potřebné množství alkoholu, sirupu nebo džusu. Jsou dobrým pomocníkem při podávání čistých nápojů, ale i pří míchání vícekomponentních koktejlů.

Díky použití přesného dávkovače, který se nakládá na láhev s alkoholem, konkrétní množství tekutiny se nalévá přímo do sklenic nebo nádob bez rizika přetečení nad rámec kapacity nádoby. V závislosti na modelu dávkovače je na výběr 25, 35 nebo 50 ml. Odpadá tak nutnost používat další odměrky, přelévat odměřené porce do sklenic a především náhodné rozlití drahocenné tekutiny. Používání dávkovačů alkoholu snižuje množství odpadu a související náklady a pomáhá udržovat pracovní místo barmana čisté.

číst dál >

Do kterých dávkovačů se oplácí investovat?

Přesné dávkovače alkoholu pomáhají věrně reprodukovat i ty nejsložitější receptury. Vícesložkové nápoje a koktejly zachovávají správné poměry a vytvářejí ideální chuťové kombinace, které ocení i ti nejnáročnější zákazníci.

Dávkovače alkoholu zvyšují pracovní komfort barmana a výrazně urychlují zpracování objednávek. Rychlejší a efektivnější podávání porcovaných lihovin znamená, že jeden barman může obsloužit více zákazníků v krátkém čase. Kratší čekací doba, dokonale rovnoměrné porce podávaného alkoholu a vyšší zisky – to vše jsou výsledky dávkovače alkoholu.

Dávkovače alkoholu v sortimentu Gastromania.cz

Dávkovače alkoholu jsou malé kuchyňské pomůcky, které najdou uplatnění v každém profesionálním gastronomickém zařízení. Lze je používat v barech, nočních klubech, diskotékách a restauracích, ale i v cateringových společnostech a hotelech. Také amatéři, kteří hledají neobvyklá řešení pro své domácnosti, by měli investovat do tohoto typu příslušenství, které výrazně usnadní přípravu a podávání nápojů hostům. V této kategorii výrobků najdete nejlepší dávkovače alkoholu, které jsou vyrobeny z materiálů vynikající kvality. Výrobky jsou k dispozici v mnoha zajímavých variantách, takže jsme si jisti, že si každý najde něco pro sebe.

Dávkovače alkoholu pro profesionální gastronomií

Většina modelů z naší nabídky je vybavena speciálním mechanismem proti odkapávání, který zabraňuje rozlití. Zajímavou variantou jsou také barmanské dávkovače s kuličkou, které výrazně usnadňují nalévání nápoje. Porcovače a dávkovače alkoholu umožňují barmanovi přesně odměřit tekutinu – bez rizika rozlití. Nabízíme produkty v různých objemech, jako jsou 20 ml, 25 ml, 35 ml, 40 ml nebo 50 ml. Všechny jsou vyrobeny z materiálů, které jsou odolné vůči škodlivým účinkům vnějších faktorů i mechanickému poškození (např. plast, polykarbonát).

Dávkovač alkoholu – prohlédněte si naší nabídku

Rádi bychom vás pozvali, abyste si prohlédli naši nabídku, která zahrnuje nejen dávkovače alkoholu, ale také další inovativní příslušenství, vybavení, nábytek, stroje a pomůcky pro profesionální gastronomii. Pokud máte jakékoli dotazy týkající se našeho podnikání nebo konkrétních produktů, doporučujeme vám také kontaktovat přímo náš tým. Rádi vám navrhneme nejlepší řešení a rozptýlíme veškeré pochybnosti. Jsme vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00. Přejeme vám úspěšný nákup!