Profesionální barové odměrky

Každý profesionální a dobře organizovaný bar by měl mít vhodně zvolené odměrky, jako jsou praktické džbánky a barmanské lžíce. Příprava klasických a originálních chuťových kombinací vyžaduje přesnost, kterou mohou zajistit pouze kvalitní barové odměrky. S nimi můžete odměřit přesně tu správnou dávku alkoholu, kterou potřebujete pro rychlou objednávku.

Profesionální barové odměrky různých kapacit jsou vyrobeny z nejkvalitnější nerezové oceli odolné proti poškrábání, promáčknutí a vysokým teplotám. Díky svému jednoduchému, ale zajímavému tvaru připomínajícímu dvojitou sklenici a lesklému kovovému povrchu jsou funkční ozdobou každého baru. Ušlechtilá ocel nereaguje s měřenými lihovinami, kyselými šťávami ani kořeněnými či barevnými tekutými přísadami. Díky této vlastnosti nemají profesionální barové odměrky vliv na chuť ani kvalitu nápoje a snadno se udržují v čistotě. Některé barmanské žiggery mají také další stupnici, která je velmi užitečná pro odměřování nestandardních porcí tekutin.

číst dál >

Čím se vyznačují barové odměrky dostupné v naší nabídce?

Od počátku existence našeho internetového obchodu se snažíme, aby naši zákazníci byli spokojeni s kvalitou nabízených produktů. Všechny barové odměrky dostupné v nabídce Gastromania.cz byly vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a investice do těchto produktů je na dlouhá léta. Při výrobě odměrky byla mimo jiné použita nerezová ocel, která má antikorozní vlastnosti. To znamená, že je odolný vůči škodlivým účinkům vnějších faktorů (voda, vysoké a nízké teploty nebo vlhkost), stejně jako vůči mechanickému poškození a chemikáliím. Surovina se velmi snadno udržuje v čistotě a je také velmi odolná.

Při každodenní práci profesionálního barmana se velmi osvědčují barové odměrky ve tvaru lžíce vyrobené z nejkvalitnější nerezové oceli, které jsou k dispozici také v našem obchodě. Výrobky se obvykle dodávají ve formě praktických sad a odpovídají 60, 80, 125 a 250 ml nebo velikosti polévkové lžíce, čajové lžičky a 1/2 a 1/4 čajové lžičky.

Vsaďte na nejvyšší kvalitu! Barové odměrky v nabídce Gastromania.cz

Hledáte profesionální barové odměrky, které splní očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů? Garantujeme, že náš sortiment zahrnuje veškeré potřebné gastronomické zboží. Nabízíme nejen barové odměrky, ale také další spotřebiče, příslušenství, stroje a kuchyňské pomůcky. Naše výrobky jsou určeny jak profesionálům pro komerční použití, tak amatérům, kteří hledají inovativní řešení pro domácnosti.

Zveme vás, abyste si prohlédli celou naši nabídku, a v případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit přímo na náš tým. Rádi rozptýlíme všechny vaše pochybnosti a poradíme vám tím nejlepším možným způsobem. Přejeme vám úspěšné nakupování!