Výměnné vložky do filtrů – profesionální vybavení pro gastronomii pouze na Gastromania.cz!

.

Každé profesionální stravovací zařízení by mělo být vybaveno specializovanými vodními filtry, aby byla voda chutnější a především zdravější. Kromě samotného filtračního zařízení jsou však v některých případech nutné také výměnné vložky do filtrů. Na našich webových stránkách Gastromania.cz naleznete mnoho variant těchto výrobků: univerzální nastavitelnou hlavici pro všechny spotřebiče, náhradní kazetu pro změkčovač, náhradní kazetu pro hrubý filtr, hlavici pro kávovary, hlavici pro konvektomaty a trouby na kostky a filtrační kazetu pro systém filtrace vody.

Výměnné vložky do filtrů – co je to univerzální hlava pro kávovary a spařovače?

Univerzální hlava pro kávovary a spařovače espressa je filtrační prvek, který zabraňuje usazování vodního kamene v připojených koncových zařízeních. Tyto typy vyměnných vložek do filtrů lze přizpůsobit a díky jejich snadné manipulaci vám instalace zařízení jistě nebude činit žádné problémy. Filtry Brita vážou ionty těžkých kovů, jako je olovo nebo měď, a také snižují zákal vody. Použití takového filtru je určeno ke snížení uhličitanové tvrdosti pitné vody a odstranění organických nečistot, které mají významný vliv na chuť vody.

Jaké jsou vlastnosti výměnných vložek do filtrů Purity C 500?

Výměnné vložky do filtrů Purity C 500 se vyznačují především tím, že jsou určeny pro tlakové a překapávací kávovary, parní kávovary a trouby a také pro prodejní automaty na studené a teplé nápoje. Díky těmto filtrům se chuť vody v objektu výrazně změní, bude méně znečištěná a sníží se její zákal. Další výhodou výměnných vložek do filtrů Purity C 500 je výrazná eliminace zbytků chlóru ve filtrované vodě a vodovodní vodě.