Bez ohledu na to, zda provozujete malé gastronomické zařízení nebo velkou restauraci, s jistotou potřebujete vybavení nejvyšší kvality. Pro náročné zákazníky, kteří hledají nejlepší řešení, jsme připravili velký výběr nerezových stolů.

číst dál >

Přístěnné nerezové stoly

Většina našeho nerezového sortimentu spadá do kategorie přístěnných nerezových stolů. Pracovní stoly vhodné k postavení ke zdi nebo do rohu nabízejí klasické police, skříňky s nastavitelnými policemi, posuvnými nebo křídlovými dveřmi, zásuvky a libovolné kombinace všech dříve popsaných částí. Nerezové pracovní stoly je možné doplnit dvěma dřezy a opět se tu nabízí velice variabilní sestava mycího stolu s policemi, skříňkou, zásuvkami a jejich kombinacemi. Horní deska nerezových stolů může být doplněna polyethylenovou pracovní plochou, umožňující hygienickou přípravu potravin.

Centrální nerezové stoly

Vysokou variabilitu nabízejí i centrálně stojící pracovní nerezové stoly. Počítá se u nich s přístupem z obou stran, včetně průchozích skříněk a polic. I u centrálních nerezových stolů je možné mít polyethylenovou snadno omyvatelnou pracovní plochu.

Vyhřívané nerezové stoly

Zvláštní kategorií pracovních stolů jsou vyhřívané nerezové stoly. Vnitřní skříň je vybavena vyhříváním s nuceným oběhem vzduchu, dveře jsou izolované zesílenou polyuretanovou deskou opláštěnou klasicky nerezovým plechem.

Nerezové pracovní stoly – nepostradatelné v každé kuchyni

Odolné nerezové pracovní stoly jsou základním vybavením pro gastronomii; nerezová ocel kombinuje spolehlivost, odolnost proti mechanickému poškození a vlhkosti a estetický vzhled. Už žádné poškrábané, poškozené pracovní desky – nerezové stoly jsou tím nejlepším řešením pro zpracování potravin. Díky použitému materiálu také umožňují udržovat čistotu a sterilitu, což je zásadní v případě gastronomických provozoven.

Nerezové pracovní stoly – vyberte nejlepší řešení

Pro splnění potřeb našich zákazníků jsme připravili nabídku, ve které najdete jak centrální nerezové pracovní stoly, tak přístěnné pracovní stoly a stoly s dřezem či velkokapacitní vanou. Díky tomu můžete snadno uspořádat svou kuchyni v souladu se zásadami ergonomie, což výrazně ovlivní čas na přípravu pokrmů. Široký sortiment Vám umožňuje vybrat si stoly s dalšími skříňkami nebo základní modely, pro které si vyberete konstrukci podle vlastního uvážení. Naše gastronomické stoly jsou univerzální a díky bohatému sortimentu máte možnost vybrat si stůl konkretnych rozměrů.