Chladicí stoly pro gastronomii

Jedním ze základních zařízení v každém profesionálním stravovacím zařízení jsou chladicí stoly a mrazicí stoly. Tato zařízení jsou velmi často vybírána spotřebiteli, a to vše díky jejich multifunkčnosti. Jak název napovídá, chladicí stoly umožňují připravit jídlo pro zákazníky vašeho zařízení. Ale to není všechno! Díky využití moderních technologií vám chladicí stoly také umožňují skladovat výrobky a polotovary při správné teplotě, ze kterých se pak připravují jídla. Cateringové stoly jsou skvělým řešením pro malá stravovací zařízení, která potřebují velmi pečlivě využívat dostupný prostor v kuchyni.

číst dál >

Profesionální mrazicí stoly

V našem sortimentu najdete nejkvalitnější mrazicí stoly a chladicí stoly, které jsou k dispozici v mnoha různých formách a variantách. Nabízíme mj. dvoudveřové stoly, třídveřové stoly, stoly se sklopným víkem, stoly s odkládací jednotkou, stoly vybavené salátovým boxem, anebo chladicí stoly pro pizzerie a další příslušenství a náhradní díly pro profesionální stoly. Výrobky jsou k dispozici také v proskleném provedení a s doplňkovými prvky vybavení, např. s dřezem nebo zásuvkami. Garantujeme, že v našem sortimentu najdete dokonalý mrazicí stůl, který splní všechna vaše očekávání a dokonale se hodí ke konkrétnímu gastronomickému zařízení.

Chladicí a mrazicí stoly

Gastromania.cz je moderní internetový obchod, který nabízí svým zákazníkům jedinečná řešení, příslušenství a cateringové vybavení, jako jsou například chladicí a mrazicí stoly. Spolupracujeme s nejlepšími výrobci v Polsku a na světě, kteří nabízejí výrobky nejvyšší kvality. To je mj. STALGAST, ASBER, BARTSCHER, HENDI, RILLING, CHEFFY nebo ARKTIC. Pokud potřebujete pomoct s výběrem vhodného vybavení, nábytku a stravovacích doplňků, srdečně Vás zveme k přímému kontakt s naším týmem!