Všechny kategorie v sekci Výdejní vitríny, samoobslužné bary

Výdejní vitríny a samoobslužné bary, pro profesionální gastronomií

Výdejní vitríny, samoobslužné bary a ostrovní bufety jsou profesionální salátové pulty, které mají obvykle podobu pohodlného vozíku vybaveného kolečky. Jedná se o samoobslužné jednotky, které umožňují bezpečné a hygienické vystavení potravin: salátů, teplých a studených pokrmů. Tyto předměty jsou obvykle vybaveny malou stříškou, díky níž je lze úspěšně použít i na nejrůznějších venkovních akcích: festivalech, slavnostech nebo konferencích. Naše nabídka zahrnuje velmi širokou škálu samoobslužných ohřívacích a chladicích barů na saláty a teplé pokrmy, které splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Jsou spolehlivé a dostupné v mnoha zajímavých variantách.

číst dál >

Jaké by měly být výdejní vitríny a samoobslužné bary?

Výdejní vitríny a samoobslužné bary, které jsou určeny pro profesionální catering, by měly být především trvanlivé. Je dobré věnovat pozornost typu materiálů použitých při jejich výrobě. Zvláště doporučovanou surovinou je nerezová ocel, která má vysoké antikorozní vlastnosti, což znamená, že je odolná vůči vodě, vysokým i nízkým teplotám a také vůči všem druhům mechanického poškození a dalším zničením. Klíčová je také velikost konkrétního bufetu – důležitý je například maximální počet nádob GN, které lze najednou umístit na pult.

Výdejní vitríny a samoobslužné bary v sortimentu Gastromania.cz, dotrupné v mnoha variantách!

Chcete investovat do profesionálních výdejních vitrín a samoobslužných baru? Pak si prohlédněte celou nabídku našeho internetového obchodu Gastromania.cz! Pro naše zákazníky jsme připravili výdejní vitríny a samoobslužné bary z nejlepších surovin, jejichž nákup je investicí na mnoho let. V naší nabídce najdete také další bufetové spotřebiče, užitečné doplňky a pomůcky, které se hodí i do domácností. Máte nějaké otázky? Neváhejte kontaktovat náš tým! Přejeme vám úspěšné nakupování!