Vozíky na vydávání a přepravu jídel

V nabídce Gastromania.CZ naleznete i řadu servírovacích nerezových vozíků: dvoupolicové, třípolicové, čtyřpolicové, pětipolicové nebo servírovací vozíky se skříňkou. Existují také plastové servírovací a policové vozíky. Najdete zde i vozíky transportní na ukládání táců, na talíře, na koše, na podnosy, včetně plošinových vozíků s otočnými i pevnými koly. Samozřejmě jsme nezapomněli i na vozíky vyhřívané, na gastronádoby, na talíře a jiné příslušenství, a také na chladící voziky a chladící pojízdné skříně. V e-shopu Gastromania.CZ najdete také kvalitní banketové vozíky na výdávání a přepravu jídel. U našich zákazníků jsou velmi oblíbené i vozíky na nejrůznější typy a velikosti gastronádob GN. V naší nabídce najdete také kvalitní nerez vozíky s dřezem na čtyřech kolečkách o objemu 100 litrů, 150 litrů nebo 240 litrů. Nabízíme i vozíky do gastronomických provozů, vozíky na plechy do konvektomatů a vozíky na pekárenské plechy. Zkrátka vše, na co si vzpomenete.

Vozíky transportní i regenerační včetně udržovacích komor, zajistí správnou teplotu vámi připravovaných či upravovaných pokrmů a vynikající gastronomické služby. Profesionalní vozíky jsou velmi důležitím vybavením všech provozoven, jídelen, restaurací, cukráren, kaváren a barů.

Kategorie Vozíky na vydávání a přepravu jídel | Gastromania.cz poskytuje široký výběr profesionálních gastronomických vozíků z nerezi. Vyrábíme na míru podle potřeb klienta. Ideální pro profesionální kuchyně, stravovací zařízení, nemocnice, průmyslové a vězeňské zařízení. Navrhujeme, vybavujeme a servisujeme restaurace, hotely, jídelny, školy, školky, cukrárny,řeznictví a masny veškerým gastronomickým a jiným potřebným příslušenstvím.