Termoizolační zásobníky na led

Profesionální zásobníky na led jsou nezastupitelným pomocníkem v každé restauraci, hotelu i baru. Jsou ideálním řešením pro cateringové firmy, které obsluhují bankety, plesy a různorodé slavnosti. Například elegantní kbelíky, vyrobené z leštěné oceli, se naplní ledem a jsou perfektní pro rafinované servírování láhví s alkoholem, které vyžadují delší dobu nízkou teplotu. Moderní design a ušlechtilý lesk si perfektně rozumí jak s klasickým, tak s moderním nádobím. Díky speciální konstrukci a opláštění je zaručena dokonalá tepelná izolace – ledové kostky si dlouho udržují optimální, požadovanou teplotu.

Termoizolační zásobníky na led spolu s víkem jsou důmyslné řešení pro hosty, kteří potřebují dostatečné množství čerstvého, čistého ledu. Jsou také ideální pro bankety, plesy i svatby, ať už se konají uvnitř nebo venku v přírodě. Moderní a rafinovaný design je velmi elegantní a speciálně navržená konstrukce i termoizolační vlastnosti dokonale chrání led před teplem a roztopením.

Všechny termoizolační zásobníky na led jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a jsou naprosto bezpečné pro práci a styk s potravinami. Dostupné modely jsou kulaté i hranaté a jsou vyrobené z velmi estetických materiálů, nebo ušlechtilé oceli s leštěnou i matnou povrchovou úpravou. Některé typy se prodávají jako sada spolu s elegantními kleštěmi na led.