Profesionální příbory pro gastronomické podniky

V této kategorii jsou dostupné prvotřídní příbory vhodné pro všechny typy gastronomických podniků, např. restaurace, hotely, jídelny, nemocnice nebo školní jídelny. Všechny naše produkty jsou vyrobeny z materiálu vysoké kvality, který zaručuje jejich kvalitu a trvanlivost. Nabízíme pestrý sortiment příborů pro restaurace v té nejlepší kvalitě, proto jsme přesvědčeni, že uspokojíme všechny naše klienty.

Jak by měl příbor pro gastronomické služby vypadat?

Prvním aspektem, na který bychom si měli dávat pozor při výběru příborů, je materiál, ze kterého je produkt vyroben. Nejvíce populární je nerezová ocel, tento materiál má díky svým vlastnostem větší odolnost proti mechanickým nebo chemickým poškozením, vodě nebo změnám teploty. Populární jsou také různé umělé hmoty. Druhým, velmi důležitým aspektem, je samotný design vybraného příboru, který by se měl hodit nejen k talířům, ale i designu a atmosféře podniku. V naší nabídce najdete kompletní sady příborů v různých barvách (např. černé, inox, hnědé, červené). Praktickou vlastností všech našich příborů je možnost mytí v gastronomických myčkách, což šetří čas a peníze.

Restaurační příbory pro profesionální gastronomické služby

Náš e-shop spolupracuje s nejlepšími výrobci, proto Vám můžeme nabídnout jen prvotřídní zboží, které jistě uspokojí Vaše očekávání. V naší nabídce najdete, např. PŘÍBORY ETERNUM, PŘÍBORY PINTINOX, PŘÍBORY STALGAST, PŘÍBORY TOMGAST, PŘÍBORY CONTACTO, PŘÍBORY HENDI, PŘÍBORY SOLA, PŘÍBORY AMBITION, PŘÍBORY GASTRO-TIP, PŘÍBORY DEGRENNE, PŘÍBORY PINTI 1929, PŘÍBORY CHEF & SOMMELIER, PŘÍBORY TRAMONTINA, PŘÍBORY FINE DINE, PŘÍBORY HISAR, PŘÍBORY CHURCHILL. Všechny sety příborů v naší nabídce jsou v nejlepší kvalitě a skvěle se hodí nejen do profesionální kuchyně, ale taky do Vaší domácnosti.

Příbory pro gastronomické služby v nabídce Gastromania.cz!

Srdečně Vás zveme – seznamte se s celým naším sortimentem. U nás si na jednom místě vyberete nejen příbory pro gastronomické služby, ale také jiné nádobí, náčiní, vybavení a pomůcky pro profesionální gastronomické služby. Vaše nabídka je vhodná rovněž pro soukromé klienty, kteří chtějí vybavit svou domácnost prvotřídními produkty pro kuchyň a stolování. Rádi Vám od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 odpovíme na všechny případné dotazy a přejeme Vám příjemný nákup!