Všechny kategorie v sekci Pizza pece jednopatrové

Jednopatrové pizza pece – základní výbava

Konkurence je na trhu malé gastronomie tak vysoká, že klasické metody, jak zaujmout zákazníka už dávno nezabírají. Samotná reklama už nebývá efektivní. Je proto důležité se zaměřit na něco, co vám umožní absolutně vyniknout. Každá pizzerie, byť i ta nejmenší, by se měla pyšnit nabídkou kvalitního pečiva. A aby takového úspěchu pizzerie dosáhla, musí umět investovat do kvalitních pekárenských pecí. Jednopatrové pizza pece se díky své kompaktní velikosti vejdou do většiny kuchyňských zařízení, ať už jde o malý food truck nebo mini gastronomické zařízení take and go.

číst dál >

Konstrukce je důležitá

Snadná obsluha znamená, že není zapotřebí složité školení zaměstnanců, aby plně využili možnosti pizza pece. Speciální doplňky, jako je termostat nebo časovač, šetří čas i pozornost – nemusíte se starat o regulaci teploty a dobu pečení. Inovativní (i když zároveň tradiční) konstrukce se skládá z několika důležitých prvků. Vysoce kvalitní ocel, která je odolná nejen vůči vysokým teplotám, ale také proti poškrábání a promáčknutí, se nachází v přední části pece. Vnitřní část je vyložena šamotovými kostkami, které skvěle udržují teplotu v peci. Mezi vnitřní a vnější stěnou se nachází izolátor, např. minerální vlna, která je skvělá pro tepelnou izolaci. Jednopatrové pece umí víc než se zdá!

Veškeré produkty, které nabízíme v obchodě Gastromania.cz pochází od oficiálních distributorů na českém trhu, jejichž jsme partnerem.