Elektrické pizza pece jednopatrové

Do nutné výbavy každé pizzerie patří pec na pizzu. V závislosti na velikosti prostoru a počtu pravidelných návštěvníků se může velikost potřebného vybavení lišit. Naštěstí v sortimentu Gastromania.cz najdete profesjonální elektrické jednopatrové pece, které jsou k dispozici v mnoha různých formách, aby si každý z našich zákazníků mohl najít ideální. V malých gastronomických zařízeních svůj úkol určitě splní elektrické pizza pece jednopatrové. Jejich malé rozměry umožňují umístění v místnostech téměř libovolné velikosti. Výroba z těch nejlepších materiálu a použití ověřených součástek, umožňuje nabízet nejautentičtější italskou pizzu bez ohledu na zeměpisnou polohu, dokonce i při omezených finančních prostředcích.

číst dál >

Elektrické pizza pece jednopatrové – nutná výbava každého gastronomického zařízení

Majitelé malých gastronomických zařízení mohou snadno zakoupit elektrické jednokomorové pece na pizzu v našem internetovém obchodě, který díky spolupráci s největšími výrobci profesionálního gastronomického vybavení nabízí výrobky špičkové kvality za výhodné ceny. Spolupracujeme mimo jiné se společnostmi Pizza Master, Bartscher, Hendi, Gredil, Redfox nebo GGF. Tito výrobci jsou známí a oblíbení nejen v Polsku, ale i po celém světě. Při každém výrobním procesu používají moderní řešení a technologie, díky nimž jsou jejich elektrické jednokomorové trouby spolehlivé a mimořádně odolné. Tato zařízení jsou odolná vůči škodlivým účinkům vnějších faktorů i mechanickým poraněním.

Jestli se zajimáte našimi elektrickými jednokomorovými peci nebo jinými gastronomickými pomůckami a doplňkami, pak Vás zveme abyste se podívali na naší nabídku! Kdyby jste měli jakékoli otázky a nejasnosti – kontakujte náš tým! Ukážeme Vám to nejlepší řešení