Čisticí prostředky na trouby – po nečistotách ani stopy

Trouby a pece jsou v gastronomii všudypřítomné. Najdete je v kuchyni každé restaurace, v bistru, v mléčném baru, na místech specializovaných na přípravu dezertů nebo zdravých potravin, odkud postupem času vytlačují pánve. Intenzivně používaná trouba na konci dne vyžaduje intenzivní čištění, protože během práce není vždy čas zbavit se každé skvrny či drobků. Výsledkem je, že se zbytky potravin připalují a vytvářejí obtížně odstranitelné nečistoty – zejména v kombinaci s tukem. Kvalitní čisticí prostředky na trouby Vám pomohou s nimi naložit za krátko a bez námahy.

Profesionální čisticí prostředky na trouby jsou tou pravou volbou

Profesionální tekuté čisticí prostředky do pecí mají oproti konvenčním přípravkům tohoto druhu jednoznačnou výhodu, jsou vyvíjeny profesionály, kteří jsou dobře obeznámeni s gastronomickým průmyslem. Proto v naší nabídce najdete čisticí prostředky pouze od renomovaných výrobců – spojených s gastronomií vytvářením kuchyňských spotřebičů a čisticích prostředků přizpůsobených jejich potřebám. Správná koncentrace účinných látek obsažených v profesionálních čisticích prostředcích pro trouby Vám umožní odstranit i ty nejnepříjemnější skvrny od tuku, které se vytvářejí při přípravě pokrmů, takže si užijete delší pocit z novosti Vaší trouby.

Čisticí prostředky na trouby

Naše čisticí prostředky na trouby mají také široké uplatnění. Mohou být také úspěšně použity k čištění grilů nebo rožní. Jsou k dispozici v praktických, jasně označených obalech, které splňují normy pro skladování čisticích prostředků v gastronomických provozech. Můžete si vybrat nejen objemné kanystry, ale také zvláště výhodné postřikovače. Zveme Vás, abyste se seznámili s naší nabídkou profesionálních čisticích prostředků na trouby.