Při snaze vybavit dobrou pizzerii je nutné pamatovat na pár základních věcí: kvalitní pizza pec, pomůcky pro hnětení těsta a porcování hotové pizzy, lopata pro sázení a vyjmutí horké pizzy z pece – bez těchto pomůcek snad ani nemůžeme hovořit o provozování pizzerie. Další nezbytností jsou například plechy na pizzu. Podle toho zda pečeme klasickou, pravou italskou nebo se více přikláníme k té americké fast food verzi, můžeme zvolit z hranatých či kulatých plechů. Nejdůležitější však je zvážit, zda se nám plech vleze do pece, kterou používáme.

číst dál >

Plechy na pečení pizzy – základní vybavení každé dobré gastronomické provozovny

Náš internetový obchod Gastromania.cz nabízí široký výběr plechů na pizzu ve standardních tvarech – kulaté a hranaté. Vybírat lze také z mnoha velikostí (průměr od 18 až po 60 cm u kulatých plechů), které můžeme snadno přizpůsobit našim potřebám a možnostem. Plechy jsou vyrobeny z prvotřídní nerezové oceli (některé modely mají hliníkovou povrchovou úpravu). Ověření producenti, kteří tyto plechy vyrábí, si dávají záležet nejen na funkčnosti a odolnosti, ale také na zajímavém designu. Kvalita zaručuje maximální spokojenost a dlouhé roky používání. Plechy se samozřejmě hodí také pro pečení jiných výrobků, jako například moučníků, koláčů, dortů atd.

Obchod Gastromania je oficiálním obchodním partnerem těchto vybraných výrobců. Nabízíme široký výběr, žhavé novinky, prvotřídní kvalitu – to vše za atraktivní ceny.