Všechny kategorie v sekci Mlýnky na led

Profesionální drtiče ledu

Drtiče ledu jsou ideálním pomocníkem pro bary, restaurace a jiné provozovny gastronomického charakteru. Zkrátka všude tam, kde se podávají chlazené nápoje, šťávy, míchané nápoje či alkoholické drinky. Drcený led se rovněž využívá k přípravě sorbetů, mléčných nápojů nebo pro chlazení lahůdek či mořských plodů.

Výběr správného drtiče ledu závisí na profilu Vaší provozovny a souvisejících potřebách. Pro menší provozovny běžně postačí ruční drtiče ledu. Jsou kompaktní, nezabírají mnoho místa a lze je snadno přenášet. Navíc jsou velmi ekonomické – mají relativně nízkou pořizovací cenu a spotřeba energie je nulová. Další výhodou ručního drtiče ledu je zajímavý design. Modely s konstrukcí z chromované slitiny zinku jsou navrženy v elegantním retro stylu a například modely vyrobené z vysoce kvalitního průhledného materiálu umožňují sledovat proces drcení.

Elektrické drtiče ledu jsou nezbytné tehdy, pokud potřebné množství drceného ledu je výrazně větší a důležitou roli hraje také čas. Profesionální drtiče ledu mají nesrovnatelně vyšší výkon, který v závislosti na daném typu drtiče může dosahovat až několik desítek kilogramů ledu za hodinu, někdy i více. Profesionální drtiče ledu s vyšším výkonem jsou vysoce funkční řešení pro noční a taneční kluby, hotely a restaurace. Tyto profesionální zařízení rovněž úspěšně využívají firmy nabízející barmanské a cateringové služby na různorodých akcích.

číst dál >

Profesionální drtiče ledu

Ze sortimentu našeho internetového obchodu Gastromania.cz Vám nabízíme profesionální drtiče ledu, pro které naleznete využití ve všech barech, restauracích a mnohých dalších gastronomických zařízeních. Zkrátka všude tam, kde se podávají chlazené nápoje, džusy, koktejly a drinky. Drcený led se také používá k výrobě sorbetů a mléčných koktejlů, nebo také ke chlazení lahůdkářských produktů či mořských plodů. S tímto neobvyklým zařízením usnadníte práci nejen barmanům, ale i pomocné síle a navíc zvládnete připravovat chuťově perfektní a na pohled lákavé nápoje.

Elektrické drtiče ledu

V naší nabídce jsou dostupné různé druhy drtičů ledu. Jedná se o zařízení menších rozměrů- ruční a elektrické a také inovativní stroje určené pro profesionální gastronomické podniky, které každý den spotřebovávají velké množství ledu. Naše produkty jsou určeny jak pro profesionály, tak také pro jednotlivce z neodborné veřejnosti. Úzce spolupracujeme s nejlepšími a celosvětově uznávanými producenty gastronomického zařízení a doplňků jako jsou firmy Stalgast, Waring, Bartscher, APS, Hendi, Redfox, Brema nebo Wessamat. Je to pro nás zárukou nejvyšší jakosti, perfektního zpracování a nejlepších materiálů.

Drtiče ledu

V našem sortimentu naleznete pouze ty nejlepší drtiče ledu, které s jistotou splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Stroje jsou pevné s dlouhou životností, odolné vůči mechanickému poškození – otřesům nebo nárazům, stejně jako proti škodlivým vlivům vnějších faktorů – vody, vlhkosti nebo kolísání teploty. Máme drtiče ledu různých kapacit, takže si každý z Vás může najít zařízení, které splní všechna Vaše očekávání. Gastromania.cz není jen naše práce, ale také velká vášeň, a proto Vám rádi navrhneme nejlepší řešení, zodpovíme na veškeré Vaše dotazy a vyvrátíme každou pochybnost! Srdečně Vás zveme, abyste se seznámili s naším sortimentem!