Všechny kategorie v sekci Mlýnky na led

V této kategorii nabízíme široký výběr drtičů ledu od světových výrobců - ruční nebo elektrické stroje, s různou kapacitou, výkonem a rozměry, které doplňují práci takových produktů jako jsou výrobníky ledu, ledovače. Určitě zde najdete zařízení, které bude dokonale vyhovovat vašemu provozu.

číst dál >

Profesionální mlýnky na led

Drtič ledu je nepostradatelné barové vybavení, ale hodí se i v mnoha restauracích a dalších gastronomických zařízeních. Zejména v barech s vysokou návštěvností vám rychlý přístup k drcenému ledu umožní efektivně obsloužit více zákazníků. Účinný drtič ledu se vám bude hodit i při přípravě nejrůznějších druhů studených perlivých nápojů, džusů, sorbetů, koktejlů, smoothies nebo ledové kávy, ale drcený led lze použít i k chlazení potravin - zejména mořských plodů nebo ryb.

Široký výběr od předních výrobců na trhu

Profesionální drtič ledu se může ukázat jako nepostradatelný v letní sezóně, kdy se výrazně zvyšuje prodej studených nápojů. Nabízíme zařízení od společností Wassemat, Stalgast, Hendi a mnoha dalších uznávaných výrobců. Profesionální drtiče ledu pro gastronomii mohou být poháněny elektricky nebo manuálně ručně.

Nabízíme jak kompaktní ruční drtiče, tak velké elektrické drtiče, které umožňují získat mnoho kilogramů drceného ledu v krátkém čase. Můžou zastoupit dražší výrobník drceného ledu. V této kategorii naleznete také automatický drtič, který nejenže drtí hotový led, ale je schopen automaticky dávkovat led podle potřeby.

Ruční drtiče ledu

Ruční drtič ledu ušetří spoustu místa a zároveň vám umožní používat drcený led v jakýchkoli podmínkách, například ve venkovních stáncích, kde by připojení zařízení k elektřině bylo obtížné napájet. Průhledné plastové kryty dobře prezentují led a chromované kryty v retro stylu vypadají skvěle a vylepšují výzdobu interiéru.
Použití tohoto typu drtiče není náročné ani pracné. Po vhození velkých kusů ledu drtiče vybavené kovovými noži led rozmělní otáčením pohodlné kliky. Rozdrcený led putuje do zásuvky a odtud rovnou do nápojů. Nádobu drtiče lze snadno vyprázdnit pomocí přiložené stěrky.

Elektrický drtič na led

Profesionální barmanský drtič ledu vybavený elektrickým pohonem je velkým komfortem pro mnoho gastronomických zařízení, zejména těch, která jsou zaměřena na podávání studených alkoholických nápojů hostům, tedy barů a hospod. Výroba ledu díky takovému zařízení je snadná a příjemná

Největší výhodou takového zařízení je mimo jiné velký výkon drcení ledu v řádu několika až desítek kilogramů za hodinu. Elektrický drtič ledu nevyžaduje pokročilý proces obsluhy - stačí nasypat led do horní části přístroje a chvíli počkat, než je produkt připraven k vložení do nápojů. Každý drtič ledu je vybaven mechanismem, díky němuž není nutné pro hladký chod zařízení led lisovat. Některé přístroje poskytují možnost zvolit si požadovanou tloušťku drceného ledu a mají různé pracovní programy.

Jaký je nejlepší drtič ledu?

Přestože princip většiny drtičů ledu je podobný, díky detailům budou pro různé případy nejlepší různé modely. Pokud se provozovna nezaměřuje na prodej studených nápojů, vyrábí je příležitostně a v malém nebo středním množství, budou nejlepší volbou ruční drtiče ledu. Jejich další výhodou jsou kompaktní rozměry a skutečnost, že je lze používat kdekoli bez nutnosti napájení - což je také další úspora energie.
Elektrické drtiče jsou nezbytné v případě, že bar je podstatnou součástí činnosti podniku, a navíc je v něm velký provoz. Bary, hospody, kluby, hotely, restaurace, cateringové společnosti - všude tam, kde je potřeba vysoká kapacita výroby drceného ledu. Pokud mají dané prostory dostatek místa a vysokou poptávku po servírování studených nápojů, těžko může existovat lepší volba.

Stroje na výrobu ledu pro gastronomii

V našem obchodě naleznete nejen drtiče ledu, ale také další užitečné vybavení, které vám usnadní podávání studených nápojů – výrobníky ledu, výrobníky šupinového ledu, nádoby, bodce na led, formy a mnoho dalšího. Doporučujeme vám proto prozkoumat i další kategorie v našem obchodě, kde najdete komplexní vybavení pro gastronomii. Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky k našim výrobkům, neváhejte se na nás obrátit - rádi vám pomůžeme.