Bez drceného ledu by se jen těžko obešly bary a hospody, stejně jako všechny ostatní provozovny, kde se podávají nápoje. Pro malé provozovny s omezeným prostorem se vyplatí vyzkoušet ruční drtiče ledu - tato zařízení poskytnou vytvoří dané množství drceného ledu bez nákladů na elektřinu.

číst dál >

Jak fungují ruční drtiče ledu?

Použití ručního drtiče ledu je velmi jednoduché. Stačí otevřít jeho horní víko a vložit do něj led ve větších kusech. Poté začněte otáčet klikou na vnější straně přístroje - tím uvedete do pohybu osu s několika nerezovými noži, které led rozdrtí na malé kousky. Připravený led se pak dostane do zásuvky, kterou můžete snadno vytáhnout z přístroje a pomocí lopatky přenést kostky ledu do sklenice. V případě, že se některá ze součástí přístroje opotřebuje, lze objednat náhradní díly, což umožní drtič opravit, aniž by bylo nutné jej vyměnit za nový.

Jaké jsou vlastnosti ručních drtičů ledu?

Ruční drtič ledu je vynikající volbou pro malé gastronomické zařízení, charakterizující se těmito vlastnostmi:

  1. Žádné další náklady - výběrem ručního drtiče ledu vynaložíte pouze jednorázové náklady na jeho pořízení. Není totiž třeba jej připojovat k elektřině a vynakládat tak další peníze. To je klíčová záležitost pro malé provozovny, kde je zvláštní pozornost věnována nákladům.
  2. Malá plocha - pokud vaše provozovna vyžaduje malé množství drceného ledu, není třeba pořizovat velký elektrický drtič ledu. Ruční verze zabere mnohem méně místa a její přemisťování z místa na místo nebude problém.
  3. Robustní konstrukce - ruční drtiče ledu dostupné v našem obchodě jsou vyrobeny buď z chromované oceli, která chrání zařízení před korozí, nebo z odolného akrylu. Kromě toho jsou drtiče vybaveny odolnými noži z kvalitní nerezové oceli.
  4. Nízká cena - drtič ledu ruční je mnohem levnější zařízení než elektrické stroje. Díky tomu je cenově dostupný i pro malé provozovny.
  5. Zajímavý design - drtiče ledu ruční mohou být nejen užitečné, ale mohou se stát i ozdobou provozovny. Zajímavý design těchto ručních přístrojů jistě zaujme nejednoho zákazníka.

Výběr ručního drtiče

Při výběru ručního drtiče ledu je nutné dbát na to, aby byl vyroben z kvalitního materiálu - buď z chromované oceli, nebo z akrylu, a aby jeho čepele byly vyrobeny z nerezové oceli. To zajistí spolehlivý provoz zařízení po mnoho let. V našem obchodě naleznete drtiče ledu od renomovaných výrobců, jako jsou Hendi, Stalgast nebo Contacto. Tyto drtiče dokonale podporují práci námi nabízených strojů z kategorie výroba ledu, jako jsou výrobníky ledu, ledovače. Zajistíme vám také další barové vybavení, například příslušenství k vínu.