Zmrzlinové a dezertní poháry pro profesionální gastronomii

V této kategorii produktů jsou k dispozici zmrzlinové a dezertní poháry, které budou použity jak v profesionálních stravovacích zařízeních, tak v domácnostech. Všechny naše výrobky se vyznačují nejvyšší kvalitou zpracování, a to vše díky použití trvanlivých a odolných materiálů. Naše zmrzlinové a dezertní poháry jsou k dispozici v mnoha zajímavých variantách: jak v klasické verzi (pro fanoušky minimalismu), tak v extravagantnější podobě. Jednotlivé modely se od sebe liší nejen kapacitou, ale také barvou a typem použitého materiálu.

číst dál >

Jaké zmrzlinové poháry jsou v naší nabídce k dispozici?

Nabízíme zmrzlinové poháry ze skla, nerezové oceli a porcelánu. Zvláště pozoruhodné jsou modely z nerezové oceli, které mohou být zajímavým kontrastem na stole ve společnosti dalších prvků nádobí. Nerezová ocel je materiál s antikorozními vlastnostmi, což znamená, že se nebojí mechanických zranění, škodlivých účinků vnějších faktorů: vody, vysoké a nízké teploty a chemikálií. Nerezová ocel je zcela bezpečná surovina, která může přijít do přímého kontaktu s potravinářskými výrobky. Kromě toho je velmi snadné ji udržovat v čistotě, což je ideální v letní sezóně, kdy restaurace podávají velké množství zmrzliny a dezertů a udržování pořádku na pracovišti je zásadní. Investice do zmrzlinových poháru z nerezové oceli je hit!

Zmrzlinové a dezertní poháry k dostání v našem obchodě za atraktivní cenovou nabídku!

Naše zmrzlinové a dezertní poháry jistě splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Jsme si jisti, že nakupování v našem internetovém obchodě Gastromania.cz bude uspokojovat všechny naše zákazníky. Srdečně Vás zveme, abyste se seznámili s celým sortimentem, a pokud máte nějaké dotazy, doporučujeme Vám kontaktovat přímo náš tým. Rádi rozptýlíme všechny vaše pochybnosti! Přejeme vám úspěšné nakupování.