Všechny kategorie v sekci Pizza pece třípatrové

Tříkomorové pece pro pizzerie a profesionální catering

V této kategorii výrobků jsme pro Vás připravili tříkomorové pece pro pizzerie se šamotem určené pro profesionální stravovací zařízení. Tyto spotřebiče jsou vhodné pro pizzerie a další provozovny, kde se podává italská pizza. Všechny dostupné modely jsou vyrobeny z odolných materiálů s dlouhou životností a jejich koupě je investicí na dlouhá léta. Zveme Vás k prohlédnutí celé naší nabídky!

číst dál >

Kterou tříkomorovou pec na pizzu si vybrat?

Při výběru konkrétní tříkomorové pece na pizzu je třeba zvážit několik důležitých faktorů. Jedním z nich je velikost celého spotřebiče (jeho délka, šířka a výška) a velikost komor. Důležitý je rovněž počet pizz, které lze ve spotřebiči péct najednou. Naše tříkomorové pece na pizzu jsou k dispozici v menší (maximálně 3 pizzy) a ve větší verzi (maximálně 24 pizz). Je třeba si ověřit, zda vybraný spotřebič je vybaven dalšími funkcemi, jako je programátor, a zkontrolovat typ napájení a maximální teplotu, které pec může dosáhnout.

Tříkomorové pece na pizzu z řady Gastromania.cz

Tříkomorové pece na pizzu nejsou tím jediným, co nabízíme! Náš sortiment zahrnuje další vybavení a příslušenství pro pizzerie – včetně sítí, plechů a forem na pizzu, lopat, vybavení pro pece, strojů na výrobu pizzy, tašek na pizzu, nádobí a mnoho dalšího! Neváhejte a prohlédněte si celou naši nabídku.