Všechny kategorie v sekci Kombinované skříně

Dvouteplotní chladicí-mrazicí skříně v široké nabídce Gastromania.cz

V této produktové kategorii jsme pro Vás připravili odolné a pevné dvouteplotní chladicí a mrazicí skříně, které najdou uplatnění v každé profesionální gastronomické provozovně. Tato inovativní zařízení umožňují nejen skladovat potraviny při správné teplotě, ale také je zmrazovat. Jsou univerzální a každá z nich je vybavena dvěma oddělenými komorami – chladicí a mrazicí. V našem sortimentu jsou dvouteplotní chladicí-mrazicí skříně dostupné v mnoha variantách, takže si jistě každý najde pro sebe to pravé řešení.

číst dál >

Na co si dát pozor při výběru dvouteplotních chladicí-mrazicí skříně pro Vaši gastronomickou provozovnu?

V první řadě se vyplatí ověřit, z jakých materiálů bylo konkrétní zařízení vyrobeno. Nejčastěji se používá lakovaná ocel, plast a samozřejmě nerezová ocel, která má antikorozní vlastnosti. To znamená, že se jedná o surovinu odolnou nízkým i vysokým teplotám, vodě, mechanickému poškození a dalším vnějším faktorům. Za zvážení stojí i velikost zařízení (délka, výška a šířka), abyste měli jistotu, že se do Vašeho gastronomického lokálu perfektně hodí. Důležitá je také kapacita zařízení (v naší nabídce od 254 do 1400 litrů), celkový výkon, minimální teplota, maximální teplota a počet dveří. Dvouteplotní chladicí a mrazicí skříně jsou nemalou investicí, proto se před koupí konkrétního modelu vyplatí pečlivě se seznámit s dostupnou nabídkou.

Dvouteplotní chladicí-mrazicí skříně – podívejte se na naši nabídku!

Srdečně Vás zveme, abyste se seznámili s celým sortimentem! Dvouteplotní chladicí a mrazicí skříně nejsou vše, co můžeme nabídnout! Prodejna nabízí i další profesionální spotřebiče, příslušenství, vychytávky a gastronomický nábytek. Přejeme Vám úspěšné nakupování a v případě dotazů se prosím obraťte přímo na tým Gastromania.cz!