Náhradní díly

Pokud máte problém s nalezením náhradních dílů pro gastronomické zařízení tak jste na správném místě. Vyfoťte výrobní štítek zařízení a samotné zařízení – podle možnosti vyfoťte také díl, který shaníte, na škodu určitě nebude když nám zašlete indexové číslo zařízení. Vše zašlete na servis@gastromania.cz. V případě jakýchkoliv dotazů – Volejte (7777 96 110).

Při zařízování provozů v oblasti profesionální gastronomie jsme si plně vědomi, že velmi důležitým aspektem pro firmy zabývající se prodejem a servisem profesionálních zařízení pro gastronomii je snadný přístup a dostupnost náhradních dílů. V restauračních kuchyních, jídelnách, barech, kavárnách, cukrárnách, řeznictvích a provozech průmyslového zpracování potravin jsou často využívány stroje, které se již dávno nevyrábějí, stroje, které nemají oficální zastoupení svého distributora na území České Republiky a Slovenska, nebo také stroje, kterých značka a typ je složitě identifikovatelný např.: z důvodu stržení nebo poškození výrobního štítku. Pro firmu Gastromania CZ to není žádný problém – zajišťujeme podporu a odborné poradenství pro gastronomické firmy, servisy a montéry při hledání složitě dostupných, neobvyklých nebo atypických nárhadních dílů. V naší nabídce naleznete většinu nejpopularnějších náhradních dílů pro gastronomická zařízení vyráběná u většiny světových a evropských výrobců.

  • Náhradní díly pro topná zařízení, kuchyně s troubou, konvektomaty: topná tělesa, termostaty, zapalovače, těsnění, vypínače, spínače, regulátory, hořáky, čidla a mnoho dalších jiných výrobců jako: ZANUSSI, RATIONA, FAGOR, KROMET, POTIS, TECHNOINOX, MODULAR, BERTOS, MBM, SILANOS, ASCOBLOC, ROLLER-GRILL, LAINOX, STALGAST, HENDI, BARTSCHER, DORA METAL, ANGELO PO a mnoho dalších.
  • Náhradní díly pro mycí zařízení, profesionální myčky: filtry, odpadní čerpadla, mycí čerpadla, elektroventily, topná tělesa, integrované obvody, mycí ramena, přípojné hadice výrobců jako: OMNIWASH, MEIKO, HOONVED, DIHR, COMENDA, WINTERHALTER, COLGED, RM GASTRO, FAGOR, SILANOS, LOZAMET, STALGAST, HENDI
  • Náhradní díly pro chladící zařízení, skříňě, chladící a mrazící stoly, výrobníky ledu: čidla výparníku, elektroventily, vodní pumpy, ventilátory, agregáty, kompresory výrobců: ICEMATIC, SIMAG, KASTEL, HENDI, SCOTSMAN, BREMA, NTF, DEXION, CAB, IME, ITV, JUKA, EDESA, EDENOX, RAPA, STALGAST, NORDLINE a mnoho dalších.
  • Náhradní díly pro barová zařízení, kávovary, mlýnky na kávu, drtiče ledu: topná tělesa, těsnění, manometry, čerpadla, elektroventily, páky kávovarů: MAZZER, GAGGIA, CEADO, MACAP, SANTOS, BRAVILOR BONAMAT, SAN REMO, SEACO, BEZZERA, ELEKTRA, RANCILIO, ELEKTRA, FAEMA,
  • Náhradní díly pro škrabky brambor, kráječe zeleniny, mixéry, kutry, vakuové baličky značek: LOZAMET, SPOMASZ, HENKELMAN, SPAR, OEM a mnoho dalších.
  • Náhradní díly pro potravinářský a řeznický průmysl

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím