Chladicí vany v široké nabídce Gastromania.cz

V této produktové kategorii jsme pro naše zákazníky připravili chladící vany, které jsou nenahraditelným prvkem vybavení každé gastronomické provozovny. Tato moderní zařízení umožňují efektivní a bezpečné vystavení pokrmů (dorty, zákusky, saláty nebo nápoje), které jsou neustále udržovány ve správné teplotě. Toto řešení je nejen velmi efektní, ale také zlepšuje chuť všech potravinářských výrobků a neztrácí svou nutriční hodnotu. V sortimentu našeho internetového obchodu Gastromania.cz najdete chladící vany v mnoha zajímavých variantách. Jsme si jisti, že naše produkty splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků!

číst dál >

Jaké další možnosti nabízejí chladící vany?

Chladicí vany jsou velmi funkční a konstrukce některých modelů umožňuje zabudování těchto zařízení přímo do bufetových stolů, výdejní linky nebo švédských stolů. Toto řešení nejen ušetří spoustu místa v kuchyni, ale také zlepší každodenní práci. Chladicí lázně, které nabízíme našim zákazníkům, jsou celé vyrobeny z nerezové oceli, která má antikorozní vlastnosti. Je odolná vůči vodě, teplotním rozdílům, ale i mechanickému a jinému poškození. V závislosti na zvoleném modelu je maximální počet GN nádob, které lze v těchto zařízeních použít, od 2 do 5 kusů.

Nabízíme chladící vany za atraktivní ceny!

Srdečně Vás zveme, abyste se seznámili s celou nabídkou, kterou jsme pro Vás připravili! Jsme přesvědčeni, že Vás zaujmou nejen chladící vany, ale i další spotřebiče, zařízení, příslušenství a gastronomické vychytávky. Náš sortiment neustále rozšiřujeme, proto pokud na prodejně není žádný produkt, o který byste měli zájem, kontaktujte přímo náš tým. Rádi Vám poradíme nejlepší řešení a rozptýlíme pochybnosti. Přejeme příjemné nakupování!