Jaké příslušenství pro změkčovače vody nabízíme?

V této kategorii výrobků jsme pro naše zákazníky připravili špičkové příslušenství pro změkčovače vody určené především pro použití v profesionálním stravování. Všechny dostupné produkty byly vyrobeny špičkovými výrobci (např. MIJAR a REDFOX), jsou odolné a účinné, a proto jistě splní očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů. Naše nabídka zahrnuje mimo jiné soupravy pro testování obecné tvrdosti vody, soupravy pro testování tvrdosti uhličitanové vody a měřiče salinity vody. Pomocí tohoto příslušenství budete moci pravidelně kontrolovat stav vody ve vašem stravovacím zařízení nebo v domácnosti.

Jak funguje příslušenství pro změkčovače vody ?

Jedním z produktů, které nabízíme, je tester tvrdosti vody od společnosti REDFOX. Provedení testu s tímto produktem je opravdu jednoduché. Nejprve je třeba do nádoby umístit trochu vody, jejíž tvrdost chcete testovat. Naberte asi 5-10 ml látky do odměrky a poté ji vložte do vody (doplňujte po kapkách). Zpočátku by se voda měla zbarvit červeně a při dávkování kapek zezelenat. Počítáním kapek, které vložíme do vody, můžeme odhadnout její tvrdost. Příslušenství ke změkčovačům vody se používá opravdu snadno a tato metoda kontroly tvrdosti vody je rychlá a rozhodně nezpůsobí uživatelům žádné problémy.

číst dál >

Příslušenství pro změkčovače vody v rozsáhlé nabídce Gastromania.cz

Srdečně vás zveme k prohlídce celé nabídky, kterou jsme pro vás připravili! Nabídka zahrnuje nejen příslušenství pro změkčovače vody, ale také další spotřebiče, pomůcky, nábytek a gastronomické stroje. Naše nabídka je určena nejen profesionálům, ale také individuálním zákazníkům, kteří hledají neobvyklá řešení pro své domácí kuchyně. V případě jakýchkoli dotazů nebo obav, obraťte se přímo na náš tým. Přejeme vám úspěšné nakupování!