Profesionální čisticí prostředky pro gastronomii – oslňují všude

Aby gastronomické zařízení uspělo, musí splňovat tři požadavky. Prvním z nich je atraktivní nabídka, která povzbudí hosty, aby (nejlépe častěji) využili Vaši gastronomickou nabídku. Druhým je estetická hodnota areálu, která zahrnuje i čistotu. A tímto způsobem přecházíme na třetí požadavek: skladování potravin a příprava jídel ve Vašich prostorách musí probíhat v čistých podmínkách, aby nebyli hosté vystaveni nebezpečí otravy nebo bakteriální infekce.

číst dál >

Čistící a mycí prostředky? Pouze profesionální!

Potravinářské výrobky a jejich zbytky jsou ideálním prostředím pro rozvoj nežádoucích mikroorganismů, a proto jsou na gastronomický průmysl kladeny přísné hygienické požadavky. Profesionální čisticí prostředky pro gastronomii zaručují, že veškeré kuchyňské vybavení přicházející do styku s potravinami bude dokonale čisté, což vám pomůže získat přízeň a důvěru zákazníků a vyvarovat se nepříjemností při kontrole Státní hygienické inspekce.

Čisticí prostředky pro gastronomii – komplexní nabídka

Náš sortiment jsme vytvořili na základě komplexních potřeb efektivního stravovacího zařízení. Čisticí a mycí prostředky, které nabízíme pro gastronomii, přicházejí k Vám v jasně označených obalech i v různých objemech – v závislosti na velikosti a požadavcích Vašich provozoven. Představujeme produkty nejvyšší třídy vytvořené značkami specializujícími se na výrobu čisticích prostředků pro gastronomická zařízení. Najdete zde univerzální tekuté prostředky pro čištění pracovních desek a dalších používaných povrchů. Nabídka zahrnuje odvápňovače, přípravky pro mytí ocelových povrchů a kávovarů, tekuté prostředky pro ruční a strojové mytí nádobí, tablety do myček nádobí a oplachovací prostředky. Máme přípravky na rozpuštění tuků, které usnadňují čištění pecí, grilů a dokonce i pasty na čištění mědi nebo koule pro čištění karaf a mnoho dalších. Pokud hledáte osvědčené profesionální čisticí prostředky pro gastronomii, najdete je zde.