Výrobníky kávy a čaje pro profesionální gastronomii

Gastromania.cz je rozvíjející se internetový obchod, který zahrnuje velmi široký výběr stolních výrobníků na kávu a čaje pro gastronomii a catering. Všechny přístroje, které v našem sortimentu najdete, jsou profesionální výrobníky kávy a čaje, které se skvěle osvědčí v restauracích, hotelech, jídelnách, cateringových firmách, na festivalech a dalších akcích pořádaných na venku, švédských a bufetových stolech i v dalších prostorách a gastronomických místech.

Jsme přesvědčeni, že každý náš zákazník pro sebe najde ideální produkt, který splní všechna jeho očekávání!

číst dál >

Nabízíme výrobníky kávy a čaje v mnoha různých variantách

Naše výrobníky kávy a čajebaty jsou to vybrané spotřebiče, které se ideálně osvědčí při výrobě horkých nápojů a také při vaření vody. Jednotlivé modely z naší nabídky se liší v použitých materiálech (mimo jiné nerezová ocel, polypropylen, plast, sklo) a také v objemu (až 40 l) a celkovém výkonu zařízení (až 3 kW).

K dispozici jsou výrobníky jedno stěnné, nebo s dvojitými stěnami a vybavené zásobníkem, dále i se zapařovací částí, kávovary a termosy vyhřívané. Všechny modely se vyznačují nevídanou trvanlivostí a pevností, jsou spolehlivé a určitě Vám vyhoví.

Výrobníky kávy a čaje v široké nabídce Gastromania.cz

V naší nabídce Gastromania.cz naleznete nejen nejvalitnější výrobníky kávy a čaje, ale také další inovativní zařízení, vybavení bufetu a příslušenství určené pro profesionální gastronomii. Náš sortiment je určen i individuálním zákazníkům, kteří hledají neobvyklá řešení do své kuchyně. Shlédněte si celou nabídku a v případě dotazů, či pochybností se obraťte přímo na nás.