Odlučovače tuku a škrobu – kvalitní výrobky pouze na Gastromania.cz!

.

Gastromania.cz je obchod vytvořený lidmi s vášní pro gastronomii, cukrářství a pekařství. Všechny produkty, které najdete v naší nabídce, nejsou náhodné. Společnosti, se kterými spolupracujeme, jsou na trhu již mnoho let a vyznačují se vysokou kvalitou použitých materiálů a důrazem na detail. Jedním z produktů, které jsou v naší nabídce, jsou odlučovače tuku a škrobu. Výrobky nabízíme v několika variantách a jednotlivé modely se liší mimo jiné i kapacitou. Společnost HENDI, se kterou spolupracujeme, tyto výrobky také vyrábí, což svědčí o jejich odolnosti a spolehlivosti, protože jsou známé a uznávané po celém světě všemi, kdo se profesionálně zabývají stravováním.

Odlučovače tuku a škrobu – různé kapacity podle vašich potřeb!

Odlučovače tuku a škrobu od společnosti Hendi jsou vyrobeny z nejkvalitnější nerezové oceli, která se vyznačuje velmi vysokou odolností vůči vysokým teplotám, promáčknutí, mechanickému poškození nebo poškrábání. Víko, které se uzavírá čtyřmi robustními přezkami s těsněním, zajišťuje 100% těsnost. Je vybaven dvěma velkými komorami – jednou na tuk a druhou na kaly. Na výběr jsou 3 verze s různou kapacitou: 30 l, 60 l a 180 l.

Všechny odlučovače tuků a kalů lze z hlediska kapacity rozdělit na dvě části – jednou z nich je prostor pro odkalovač. Jednotka je vybavena vstupními a výstupními přípojkami o průměru 5 cm a kulovým ventilem pro vylévání tuku z komory.

Odlučovače tuku a škrobu – široká nabídka v obchodě Gastromania.cz

Obchod Gastromania.cz nabízí kromě zařízení, jako jsou odlučovače tuku a škrobu, také širokou škálu dalších špičkových výrobků. Zveme vás k prohlídce našeho sortimentu, který zahrnuje také moderní spotřebiče, pomůcky do kuchyně, nábytek a gastronomické stroje. Odlišuje nás to, že všechny produkty, které nabízíme, jsou určeny jak nezkušeným majitelům gastronomických zařízení, tak profesionálním restauratérům.