Profesionální nádobí pro restaurace

Restaurační nádobí je nesmírně důležitým prvkem každého gastronomického zařízení. Nádobí má nejen praktickou funkci, tj. servírování pokrmů, ale i estetickou. Koneckonců, je již dlouho známo, že jíme také očima. Podávání jídel zákazníkům na krásných, elegantních talířích v kombinaci s jemným sklem a vkusnými příbory učiní podávané jídlo ještě lepší. Nádobí, které najdete v našem sortimentu, je určeno jak profesionálním zákazníkům: stravovacím zařízením nebo hotelům, tak i individuálním zákazníkům: domácnostem. Naše výrobky jsou nejen malá umělecká díla, která přitahují oko a vzbuzují obdiv, ale také extrémně trvanlivé předměty, které jsou odolné a trvanlivé.

číst dál >

Prvotřídní restaurační nádobí

V naší nabídce najdete řadu produktů, které vám umožní krásně podávat a vystavovat pokrmy pro hosty. Patří mezi ně: porcelán pro gastronomii, tvrzené sklo, melaminové nádobí, polykarbonátové nádobí, stolní doplňky, kameninové nádobí a plastové nádobí. Jedná se o články, které pomohou jak při přípravě pokrmů, tak při jejich krásném podávání.

Naše restaurační nádobí je určeno restauracím, barům, kavárnám, hotelovým bufetům, cateringovým společnostem, stejně jako jídelnám, nemocnicím a mnoha dalším stravovacím zařízením. Gastromania.cz spolupracuje s nejlepšími výrobci na trhu, díky čemuž jsou všechny naše nádobí a doplňky vybranými produkty! V našem sortimentu najdete výrobky takových společností jako: Stalgast, Sunnex, Isabell, Cambro, Rak, Eternum, Peugeot, Libbey, Bormioli Rocco, Pasabahce, Bartscher, APS, Ambition, Arcoroc, Luminarc, Hendi, Lubiana, Art de Cuisine, Abert, Zenix, Durobor, Ariane, Churchill, Chef & Sommelier, Revol, Tom-Gast, Redfox, Degrenne, Bauscher, Alchemy, Pordamsa, Villeroy & Boch, Cosy & Trendy, Luzerne, Fine Dine, BDK, Weck, 100% Chef, Verlo, Bareq, Porland nebo Karolina.

Nádobí pro restaurace

Naše nádobí pro restaurace zaujme nejen trvanlivostí a pevností, ale také originálním designem. Nabízíme talíře z jemného porcelánu, kameniny nebo maleminu, které jsou k dispozici v mnoha různých barvách, zajímavých formách a tvarech. Toto řešení znamená, že každý z vás jistě najde v našem obchodě perfektní nádobí, které splní všechna očekávání!

Restaurační nádobí – kde nakoupíte?

Restaurační nádobí je velmi důležitým prvkem výzdoby každého gastronomického zařízení. Prvotřídní zboží najdete v sortimentu našeho internetového obchodu Gastromania.cz! Nabízíme mimořádné produkty, vyrobené s přesností a důrazem na každý detail. Naše restaurační nádobí změní vzhled vaší restaurace. Srdečně Vás zveme, abyste se seznámili s naším sortimentem! Máte-li jakékoli dotazy nebo obavy, doporučujeme vám kontaktovat přímo tým Gastromania.cz!