Nevyhřívané tašky na pizzu

Nevyhřívané tašky na pizzu jsou výrobky určené k udržení teploty pokrmů během přepravy. Tašky z naší nabídky jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, jakými jsou polypropylen, polyester a nylon – materiál odolný vůči jakémukoli poškození. Naše tašky jsou vybaveny polyesterovou izolací, proto nepropouštějí teplo a udržují stálou teplotu pokrmů.

číst dál >

Nevyhřívané tašky na pizzu – jaké modely nabízíme?

V nabídce internetového obchodu Gastromania.cz najdete nevyhřívané tašky na pizzu v mnoha variantách. Jedná se o modely, které pojmou 2, 4, 6 nebo 8 krabic na pizzu najednou. Většina z nich je vybavena polyesterovou izolací, která udržuje teplotu uložených potravin během přepravy – izolace nepropouští pach a vlhkost z horké pizzy. Praktickým prvkem je malá kapsa, která se skvěle hodí na ukládání účtenek.

Proč si vybrat nevyhřívané tašky na pizzu právě z naší nabídky?

Již mnoho let zásobujeme profesionální gastronomická zařízení inovativním vybavením, příslušenstvím a pomůckami. Koupě nevyhřívaných tašek na pizzu je investicí na dlouhá léta. Jsou pevné, odolné a díky ergonomické rukojeti vhodné k jednoduché přepravě. Náš internetový obchod spolupracuje s těmi nejlepšími výrobci – STALGAST, FURMIS, HENDI nebo REDFOX. Důvěřují nám tisíce zákazníků!

Nevyhřívané tašky na pizzu

Prohlédněte si celou naši nabídku! V případě dotazů ke konkrétním produktům z naší nabídky nás neváhejte kontaktovat. Rádi pomůžeme s výběrem a poradíme s nejlepším řešením. Přejeme úspěšné nakupování!