K čemu se používají chladící desky?

Chladící desky jsou inovativní gastronomická zařízení, která se nejčastěji používají k servírování a pozdější prezentaci pokrmů, salátů a dezertů, které byly dříve řádně vychlazeny. Povrch desky je po celou dobu udržován na určité teplotě, díky čemuž podávané pokrmy chutnají fenomenálně a vydrží déle čerstvé. Většina dostupných modelů je vybavena zamontovanou chladicí jednotkou, ale existuje také možnost ji připojit i k externí chladicí jednotce. Za tímto účelem Vám doporučujeme kontaktovat přímo náš tým.

číst dál >

Jaké chladicí desky můžeme našim zákazníkům nabídnout?

Chladící desky, které se nachází v sortimentu našeho internetového obchodu Gastromania.cz, jsou dostupné v mnoha zajímavých variantách, ta aby si každý z Vás mohl najít pro sebe ten správný model, který splní všechna Vaše očekávání. Důležité je, že všechna zařízení, která nabízíme, jsou celkově vyrobena z nerezové oceli s antikorozními vlastnostmi. To znamená, že surovina je odolná vůči mechanickému poškození a úrazům, a také vodě, vysokým i nízkým teplotám a dalším vnějším faktorům. Zajímavým řešením je také funkce automatického odpařování kondenzátu, díky které je udržování chladící desky v dokonalé čistotě opravdu rychlé a jednoduché.

Kde si můžete koupit chladící desky za atraktivní ceny?

Samozřejmě v našem internetovém obchodě Gastromania.cz! V gastronomické branži působíme již řadu let, proto ji velmi dobře známe a jsme proto schopni našim zákazníkům doporučit ta nejlepší řešení. Srdečně Vás zveme k seznámení se s celou nabídkou, která zahrnuje nejen chladící desky, ale i další přístroje, zařízení, příslušenství, doplňky a vychytávky pro profesionální gastronomii. V případě jakýchkoliv dotazů či pochybností jsme k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00! Vaše nákupy nás baví!