Cena bez DPH: 442297 Kč
Cena s DPH: 535179 Kč
Dostupnost: 40 dnů
Náklady za dopravu: od 0 Kč
V košíku

Jestli máte dotaz, kontaktujte nás!

+420 593 035 134 info@gastromania.cz Zákaznický servis je vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00.
Informace:
délka 1660 mm
šířka 1025 mm
výška 1160 mm
materiál: nerezová ocel
napětí: 400 V
příkon: 40.5 kW
max. teplota: 400 °C
počet komor: 3 ks
váha: 595 kg
délka komory: 1230 mm
šířka komory: 820 mm
výška komory: 210 mm
napájení: elektrické
prosklené dveře: ano
displej: ano
programátor: ano
počet pizz: 18 ks

Tříkomorová pec na pizzu, 18x pizza 40 cm, komory o rozměrech 1230x820x210 mm | PIZZA MASTER, PM 833ED - Popis:

Tříkomorová pec na pizzu Modular® o rozměrech 1660x1025x1160 mm je tím nejlepším řešením pro restaurace, bary, hotely, kavárny, čerpací stanice, samoobsluhy a další výdejní místa jídel i pro individuální zákazníky. Díky optimálnímu rozložení tepla a plně elektronické nezávislé regulaci teploty v horní a dolní zóně umožňuje rychlejší a rovnoměrnější proces pečení nejen pizzy, ale také všech druhů potravin. Funkce Turbo-start okamžitě zahřeje pec a duální časovač s alarmem (digitální verze) umožňuje nastavit čas pečení ručně nebo automaticky pro všechno pečení stisknutím jediného tlačítka. Pec vybavena 3 komorami. Šamotový deska je vyrobena ze speciální přírodní hlíny s jemnou strukturou (vytvářející malý proud vzduchu pod pizzou), pečlivě vypálená pro dosažení optimální pevnosti a pórovitosti. Pece mají extrémně odolná a snadno otevíratelná dvířka s vysoce kvalitními ložisky a prostorným sklem a dvě halogenové žárovky proti oslnění v každé komoře, což vám poskytuje vynikající viditelnost pro kontrolu pečení a při procesu vkládání a vyjmutí pizzy. Účinná izolace také zajišťuje nízkou okolní teplotu v blízkosti pece, což napomáhá k příjemnějšímu pracovnímu prostředí. Povrch z nerezové oceli je lesklý a leštěný. Spoje, jako jsou šrouby a nýty, jsou téměř neviditelné, což dodává pecím atraktivní vzhled. Navíc pec Modular® je vybavena digitálním nebo klasickým ovládacím panelem s displejem, ukazateli termostatu a funkcí Turbo-start, Servis funkcí, posuvnou policí z nerezové oceli, podstavcem s pevnými kolečky, odsávač pro připojení k místnímu ventilačnímu systému a kontrolky pro regulaci a nastavení ventilace.
- Volitelné vybavení (za příplatek):
- Barvy Royal Gold nebo Phantom Black z leštěné nerezové oceli
- Možnost provedení ve verzi umožňující napájení na lodích nebo jachtách. Můžeme také dodat jakoukoli pec řady Modular® s napětím specifikovaným zákazníkem.
- Speciální verze 500°C/932 F° umožňující pečení speciálních druhů pizzy, jako je Napoli, pečivo nebo jiné výrobky, které vyžadují velmi vysoké teploty pečení.
- Verze pro pekárny (možnost páry)
- Stojan na základní, ale užitečné nástroje.
- Police na koření a olej.
- Vyšší komora na "kynutí“ pečiva.
- Bezkontaktní otevírání dveří.
- Další výsuvná police, kterou lze v závislosti na poloze první police namontovat těsně pod pec a vytvořit tak velkou multifunkční pracovní desku v podstavci, aby se vytvořila praktická výsuvná plocha, na které je možno ukládat krabice na pizzu.
Tříkomorová pec na pizzu, 18x pizza 40 cm, komory o rozměrech 1230x820x210 mm | PIZZA MASTER, PM 833ED - Recenze:
Pouze zákazníci, kteří si dané zboží zakoupili mohou přidat recenzi.
Tříkomorová pec na pizzu, 18x pizza 40 cm, komory o rozměrech 1230x820x210 mm | PIZZA MASTER, PM 833ED - Vrácení a reklamace:

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy