Vybavení pizzerie a pizza pece Pizza Master

Pizza Master je švédská značka, která se specializuje na výrobu vysoce kvalitního vybavení pro pizzerii a příslušenství, včetně pece na pizzu. Výrobce značky je BakePartner®, jehož cílem jsou návrhy a výroba nejlepších zařízení na pečení pizzy, které Vám umožní získat maximální požitek z chuti. Pizza pece Pizza Master Vám umožní připravit perfektní pizzu, která se rozplývá v ústech a jistě potěší každého gurmána! Receptem na jejich úspěch je použití nejlepších materiálů a surovin dostupných na trhu, stejně jako moderní technologie a originální řešení. Výsledkem jejich činnosti jsou prvotřídní pizza pece a další inovativní zařízení pro pizzerii.

číst dál >

Pizza pece Pizza Master

Čím se liší pece na pizzu Pizza Master od konkurence? Především výkonem, díky němuž je každodenní práce v kuchyni mnohem efektivnější a rychlejší. Pizza pece této společnosti jsou k dispozici v mnoha různých variantách, takže si každý může najít to správné zařízení, které bude ideální pro jeho gastronomické zařízení. Pizza pece Pizza Master mají společné rysy. První z nich? Precizní a přesné provedení – s důrazem na nejmenší detaily. Něco dalšího? Každý pizza pec rozděluje teplo rovnoměrně dovnitř zařízení, což zajišťuje, že pizza bude vždy perfektně připravená.

Vybavení pizzerie Pizza Master

Pizza Master nejsou jen pece na pizzu! Společnost také nabízí další zařízení a příslušenství, jako jsou např. podstavce pod pizza pece nebo podstavce s prostorem pro kynutí k pizza peci. Všechny tyto produkty jsou ideální jak pro menší tak i větší gastronomické podniky. Garantujeme, že nákup vybavení od Pizza Master Vás jistě uspokojí! Srdečně Vás zveme, k seznámení s nabídkou našeho obchodu Gastromania.cz, který zahrnuje široký výběr produktů této značky.