Cena bez DPH: 177895 Kč
Cena s DPH: 215253 Kč
Dostupnost: 40 dnů
Náklady za dopravu: od 0 Kč
V košíku

Jestli máte dotaz, kontaktujte nás!

+420 593 035 134 info@gastromania.cz Zákaznický servis je vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00.
Informace:
délka 1160 mm
šířka 650 mm
výška 800 mm
materiál: nerezová ocel
napětí: 400 V
příkon: 14.42 kW
max. teplota: 400 °C
počet komor: 2 ks
váha: 157 kg
délka komory: 920 mm
šířka komory: 460 mm
výška komory: 195 mm
napájení: elektrické
prosklené dveře: ano
displej: ano
programátor: ano
počet pizz: 4 ks

Dvoukomorová pec na pizzu, 4x pizza 45 cm, komory o rozměrech 920x460x195 mm | PIZZA MASTER, CounterTop 452ED-DW - Popis:

Dvoukomorová pec na pizzu CounterTop® o rozměrech 1160x650x800 mm je tím nejlepším řešením pro restaurace, bary, hotely, kavárny, čerpací stanice, samoobsluhy a další výdejní místa jídel i pro individuální zákazníky. Díky optimálnímu rozložení tepla a plně elektronické nezávislé regulaci teploty v horní a dolní zóně umožňuje rychlejší a rovnoměrnější proces pečení nejen pizzy, ale také všech druhů potravin. Funkce Turbo-start okamžitě zahřeje pec a dvojitý časovač s alarmem umožňuje nastavit čas pečení ručně nebo automaticky pro všechny pečení stisknutím jediného tlačítka. Pec vybavena 2 komorami. Šamotový deska je vyrobena ze speciální přírodní hlíny s jemnou strukturou (vytvářející malý proud vzduchu pod pizzou), pečlivě vypálená pro dosažení optimální pevnosti a pórovitosti. Pece mají mimořádně odolné a snadno otevíratelné dveře s prostorným sklem a halogenovým osvětlením každé komory. Povrch vyrobený z nerezové oceli je lesklý a leštěný, spoje, jako jsou šrouby a nýty, jsou téměř neviditelné, což pecím dodává atraktivní vzhled. Navíc pec CounterTop® je vybavena digitálním displejem, termostatem a funkcí Turbo-start a funkcí Servis
- Volitelné vybavení (za příplatek):
- Barvy Royal Gold nebo Phantom Black z leštěné nerezové oceli
- Možnost provedení ve verzi umožňující napájení na lodích nebo jachtách.
- Speciální verze 500°C/932 F° umožňující pečení speciálních druhů pizzy, jako je Napoli, pečivo nebo jiné výrobky, které vyžadují velmi vysoké teploty pečení.
- Velmi praktická základna z nerezové oceli, která usnadňuje umístění každé pece CounterTop. Součástí standardní výbavy jsou dvě vodící kolejnice a kola s brzdou. Podstavec má hladký povrch pro snadné čištění. Další extra vybavením mohou být vodící kolejnice.
Dvoukomorová pec na pizzu, 4x pizza 45 cm, komory o rozměrech 920x460x195 mm | PIZZA MASTER, CounterTop 452ED-DW - Recenze:
Pouze zákazníci, kteří si dané zboží zakoupili mohou přidat recenzi.
Dvoukomorová pec na pizzu, 4x pizza 45 cm, komory o rozměrech 920x460x195 mm | PIZZA MASTER, CounterTop 452ED-DW - Vrácení a reklamace:

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy