Krájecí desky

Každé profesionální stravovací zařízení by mělo být dobře vybaveno příslušenstvím, spotřebiče a kuchyňské pomůcky. V našem internetovým obchodě Gastromania.cz najdete všechny nutné vybavení, které vám umožní plně vybavit vaši restauraci, bar, kavárnu, hospodu, hotelový bufet, catering a další stravovací zařízení. Jedním z nejduležitějších věcí, které nemužou chybět v žádné kuchyni, jsou krájecí desky. Je to jednaa z nejčastějí použivaných pomůcek v kuchyni, proto je nutnou části výbavy. V sortimentu našeho obchodu najdete profesjonální krájecí desky, které se skvěle budou hodit v profesjonální a domácí kuchyni. Jsou to produkty vyrobeny z nerezové oceli, polyethylenu, polypropylenu, dřeva, chromované oceli, plastu, czy silikonu. Kromě prken máme také stojany na prkna z nerezové oceli, barmanská prkna, polyethylenové bloky na maso, boxy na krájení chleba, stojany na bufetové systémy nebo servírovací prkna.

Dřevěné krájecí desky

Jedním z nejoblibenějších produktu u zakazníku jsou dřevěné desky. To je úplně normální! Dřevo je nadčasový materiál, který se používá v mnoha odvětvích – včetně gastronomie. Naše produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitního dřeva, které je dokonale hladké a bez vad. Povrch každého prkna je rovný, bez třísek a suků. Použití dřeva umožňuje vyrobit desku, která vydrží mnoho let, protože je velmi odolná a pevná. Ujišťujeme vás, že investice do dřevěných prkének vám krájení zeleniny, ovoce, chleba nebo masa usnadní a zpříjemní jako nikdy předtím! Naše dřevěná prkna jsou k dispozici v různých tvarech, velikostech a tloušťkách, takže si každý může vybrat produkt, který splní všechna jeho očekávání! Zveme vás, abyste si prohlédli sortiment v našem obchodě. Gastromania.cz!

číst dál >

Skleněné desky

Zvláštní zmínku si zaslouží skleněné deksy, které taky najdete v bohaté nabídce našeho obchodu. Tento druh desek je lehké udržet v čistotě, a to jenom díky kluzkému povrchu, na které se potraviny nelepí.Co vic, skleněné desky bezprostředně po umytí nezachycují pachy, a zajišťují tak maximální hygienu. Krájení a sekání potravin je hlavní funkcí skleněných prkének, ale ne jedinou! Tyto pomůcky se budou skvělé hodit pro podávání občerstvení, např. sýrů, uzenin nebo ovoce.V Gastromania.cz najdete profesjonální skleněné desky, které jsou k dispozici v různých formách a velikostech. Výrobky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů.

Zveme vás, abyste se seznámili se sortimentem našeho internetového obchodu, který zahrnuje inovativní kuchyňské spotřebiče, příslušenství a pomůcky, které vám umožní plně vybavit vaše stravovací prostory. Doporučujeme vám také kontaktovat přímo náš tým – poradíme vám s nejlepšími produkty a řešeními!