Všechny kategorie v sekci Paličky a mačkadla

Paličky na maso do profesionálních zařízení, ale i do domácností

Paličky na maso jsou nenahraditelné příslušenství potřebné v každé kuchyni, které umožňují rychlé a hladké naklepání masa. V naší nabídce najdete kvalitní výrobky, které byly vyrobeny z nejkvalitnějších, odolných a solidních materiálů. Jde mimo jiné o nerezovou ocel, plast, hliník, nebo polypropylen.

Tento druh příslušenství najde uplatnění v profesionální kuchyni – v gastronomických zařízeních, ale osvědčí se i při každodenním vaření doma. Urychlí práci, která bude také efektivnější. V našem sortimentu najdete paličky na maso s různou velikostí a šířkou, aby si každý mohl vybrat podle svých preferencí a požadavků. Jsme přesvědčeni, že i ti nejnáročnější zákazníci budou spokojeni s jejich kvalitou!

číst dál >

Mačkadlo v široké nabídce Gastromania.cz

V naší nabídce naleznete také vysoce kvalitní mačkadla, které se ideálně osvědčí pro každodenní vaření například při přípravě pyré z brambor, květáku a z další zeleniny a surovin. Každý výrobek byl vybaven pohodlnou ergonomickou rukojetí, která ideálně pasuje do ruky, což výrazně usnadňuje práci. Stejně jako u paliček máme i mačkadla v různých velikostech, s různou délkou a průměrem, díky čemuž si vyberete ideální produkt, který splní všechna očekávání. Naše výrobky jsou odolné vůči škodlivým vnějším vlivům, jako je například voda nebo vysoká teplota, a také proti mechanickému poškození: rýhování, či poškrábání.

Pokud máte zájem o nákup profesionálního kuchyňského příslušenství a také vybavenído svých gastronomických zařízení, či domácností, srdečně Vás zveme, abyste se seznámili s širokou nabídkou našeho internetového obchodu Gastromania.cz! Také Vás nabádáme k přímému kontaktu s naším týmem, pokud byste měli jakékoliv dotazy, či nejasnosti. Přejeme úspěšný nákup!