Paličky a mačkadla na maso pro profesjonalní catering

Paličky na maso, které najdete v našem sortimentu, jsou vybrané produkty, které jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů.Toto inovativní příslušenství vám umožní rychle a efektivně připravit maso. Může se používat v restauracích, barech, hotelech, jídelnách, kantínach řeznictvích a uzenářstvích, jakož i cateringových společnostech.Využití najdou v gastronomických zařizeních ale i v domácnostech.

číst dál >

Paličky na maso

Paličky na maso, které jsou dostupné v našém obchodě najdete v různých velikostech, aby každý našel tu ideální pro sebe. Každé pěchovadlo je opatřeno rukojetí, která nejen usnadňuje šlehání masa, ale také stabilně a bezpečně sedí v ruce. Paličky na maso byly vyrobeny z vemi odolných materiálu, které nejsou náchylné k mechanickému poškození ani ke škodlivým účinkům vnějších faktorů.

Paličky na maso

Paličky na maso můžete koupit v ruzných velikostech – s variabilní velikosti, šířkou a délkou.Naš internetový obchod spolupracuje s nejlepšíma firmama na světě, a proto si můžete být jistí, že koupene u nás paličky na maso vám budou sloužit hodně let. Zveme Vás, abyste se podívali na naší nabídku, a pokud máte jakékoliv otázky ohledně naších produktů – kontaktujte naš tým. Pracujeme od pondělí do pátku v hodinách od 8:00 do 16:00.