Profesjonální kuchyňské nože

Jedním z nejduležitějších cateringových přislušenství, bez kterého vaření není možné, kuchyňské nože. V každé kuchyni, profesjonální i domáci by mělo být alespoň pár profesjonálních nožů, což výrazně zlepší každodenní přípravu jídel. V sortimentu které jsou k dispozici v mnoha různých variantách, takže si každý z vás může najít dokonalý výrobek, který splní všechna vaše očekávání. Naším artiklem jsou vybrané kuchyňské nože – s různou délkou, tvrdostí a šířkou čepele. Každý z nich byl vybaven ergonomickou rukojetí, která vám idealně padné do ruky, díky čemuž je práce bezpečná. Díky použití nejlepších materiálů a surovin jsou výrobky trvanlivé, odolné a pevné, takže budou jistě sloužit dlouhá léta. Investice do kuchyňských nožů se vám určitě vrátí, a připravování jídla bude jednoduché a příjemné!

číst dál >

Kuchyňské nože

V nabídce Gastromania.cz jsou k dispozici nože které jsou vyrobené z profesjonálních, odolných a pevných materiálu. Patří mezi ně uhlíková ocel, hliník, ABS, molybden-vanadová ocel, pryž, chromniklová ocel, dřevo, polyamid, chrom-molybdenová ocel, plast, chromovaná ocel nebo polypropylen. Naše kuchyňské nože jsou odolné na mechanické nárazy, škrábance a praskliny, stejně jako vysoké teploty. Umožňují rychlé a precizní krájení masa ovoců, chleba a zeleniny, stejně jako jiných potravinářských zboží. V naším sortimentu najdete produkty, které pochází od známych a vážených na celém světě výrobců, kteří při výrobě používají moderní technologie a řešení, díky nimž je každý nůž jedinečný a neopakovatelný. Spolupracujeme mezi jiné ze značkami: Stalgast, TOM-GAST, Hendi, Sanelli, Kasumi, APS, Chef’s Choice, De Buyer, Martellato, Triangle, Tramontina, Bartscher, Paderno, Sunnex, Abert, nebo Verlo.

Kde koupit Kuchyňské nože?

Zveme Vás aby jste se podívali na nabídku našeho internetového obchodu! Gastromania.cz se zrodila z vášni k gastronomii, proto v naším sortimentu máme ty nejkvalitnější produkty, které byly vyrobené s řádných materiálů. Naše kuchyňské doplňky jsou nejen nepostradatelné a mimořádně funkční, ale vyznačují se také originálním designem. Nabízíme vysoce kvalitní kuchyňské nože, ale také další gastronomické příslušenství a náčiní, jakož i vybavení a strojeNáš sortiment vám umožní kompletně vybavit vaše stravovací zařízení. Naše ceny jsou velmi atraktivní, takže i individuální zákazníci u nás najdou vše, co potřebují. Pokud hledáte jedinečné a vysoce kvalitní výrobky, zveme vás k nákupu v našem obchodě! Můžete se také obrátit přímo na náš tým – jsme vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00!