Všechny kategorie v sekci Pasírovače a cedníkové síta

Síta kuchyňská v nabídce Gastromania.cz

Síta kuchyňská mají mnoho způsobu využití, proto jsou nenahraditelným příslušenstvím v každé kuchyni – jak té domácí, tak i profesionální. Jejich hlavním úkolem je oddělit pevné složky od tekutých, jako jsou uvařené těstoviny, luštěniny, nebo rýže. Síta kuchyňská se hodí i při mytí potravin, ale také při prosévání mouky a dalších sypkých produktů. Síto kuchyňské lze použít i při přípravě krému, omáček, lze s ním i pasírovat.

V nabídce našeho internetového obchodu Gastromania.cz naleznete profesionální kuchyňská síta, které byly vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Jde mimo jiné o nerezovou ocel, bambus, dřevo, cínovou ocel, polypropylen či hliník. Naše produkty jsou k dostání v mnoha variantách a různých velikostech, průměrech, aby si každý náš zákazník mohl najít vhodný produkt, který splní všechna jeho očekávání.

číst dál >

Vyberte si kuchyňské síto pro profesionální gastronomii!

V naší široké nabídce mimo jiné naleznete například.: síto kuchyňské s úchytem, síta na vhodné k přesívání, síto na hranolky, síta kuchyňská s dvojitým sítem, čínská síta, sítko na čaj, síta pasírovací a také další druhy sít, které jsou potřebné v gastronomii. Každé síto je vybaveno ergonomickým úchytem, který značně usnadňuje manipulaci se sítem, a také zajišťuje bezpečnost personálu.

Pokud hledáte nejlepší produkty, příslušenství do svých gastronomických zařízení, či domácností, srdečně Vás zveme, abyste shlédli naší nabídkou, nebo nás přímo kontaktovali!