Všechny kategorie v sekci Kuchyňské trychtýře

Kuchyňské trychtýře

Kuchyňské trychtýře pro gastronomií jsou inovativní zařízení, která by neměla chybět v žádném profesionálním gastronomickém zařízení. V naší nabídce najdete profesjonální přislušenství, které se určitě bude hodit v profesjonální kuchyni, i te domácí. Kuchyňské trychtýře mají řadu funkci, proto určitě budou nenahraditelné. Jejích hlavním úkolem je přelevání tekutin, které se provádí bez rizika rozlití. Naše nabídka zahrnuje mimo jiné: nálevky z nerezové oceli, nálevky s rukojetí,nálevky z polypropylenu a nálevky vybavené sítkem. Ty poslední produkty se skvěle budou hodit k cedění jednotlivých potravinářských výrobků, npř. Konzervovaných ovoce a zeleniny.

číst dál >

Kuchyňské trychtýře pro gastronomii

Naš internetový obchod od začátku činnosti spolupracuje jenom s těmi nejlepšími výrobci z Polska, a celého světa. Víme, že produkty od nich jsou dobré, a naši zákazníci jsou s nimi spokojení, proto vám je s radostí nabízíme. Spolupracujeme mimo jiné s: Pavoni, Martellato, Stalgast, De Buyer, Hendi oraz Tom-Gast. Kuchyňské trychtýře, které máme v naší nabídce, splni očekavání i těch nejnaročnějších klientů.

Cateringové trychtýře

Všechny naše pomůcky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálu, jako: nerezová ocel. Je to jednoduchá k čištění surovina, a taky odolná vůči korozi- to znamená škodlivých účinku vnějších faktorů a také mechanická poranění. Vlastníme taky trychtýře vyrobené z polypropylenu a polyethylenu. Naše cateringové trychtýře splňují požadavky které se týkají bezpečností a zdraví když jde o kontakt surovin s potravinami. Pokud máte zájem si koupit profesjonálni cateringové trychtýře nebo jiné kuchyňské spotřebiče, příslušenství a pomůcky, pak vás zveme k nahlédnutí do sortimentu našeho internetového obchodu. Gastromania.cz. Pokud máte jakékoliv otázky a nejasnosti- neváhejte kontaktovat náš tým.