Všechny kategorie v sekci Kuchyňské struhadla

Profesjonální kuchyňské struhadla

V nabídce našeho internetového obchodu Gastromania.cz najdete ty nejkvalitnější kuchyňské struhadla, které se určitě bude hodit jak v profesjonálních stravovacích zařízeních, tak v domácnostech pro každodenní vaření. Kuchyňské struhadla, mají řadu využití – Skvěle se hodí ke strouhání zeleniny, ovoce a dalších potravin, například sýra. Příslušenství je vybaveno noži různých tvarů a velikostí, což umožňuje získat výrobky s různou strukturou. Náš sortiment zahrnuje profesionální výrobky, které lze použít v každé kuchyni. Patří mezi ně struhadlo z nerezové oceli, struhadlo na citron a parmazán, ruční struhadlo, šestihranné struhadlo, lopatka na krájení sýra, struhadlo na koření a čtyřstranné struhadlo.

číst dál >

Kuchyňské sturhadla

Všechny naše kuchyňské struhadla byly vyrobeny z pevných a odolných materiálu, které jsou zárukou nejvyšší kvality a spolehlivosti. Patří mezi ně: plast, polypropylen nebo nerezová ocel, což je materiál odolný vůči škodlivé korozi, jako je voda, vysoká teplota, a dokonce i mechanickému poškození. Ruční brusky, které máme v naší nabídce, jsou vybaveny ergonomickou rukojetí, která je stabilní vruce a neklouže, díky čemuž je používání přístroje zcela bezpečné. V naší nabídce najdete také elektrické struhadla, ktere hodně urychlují čas přípravy každého pokrmu. Jsou skvělou pomůckou v barek, restauracích, hotelech, jídelnách, bufetech, a taky v profesjonálních cateringových firmách.

Pokud by jste chtěli koupit profesjonální kuchyňské struhadla nebo jiné doplňky, pomůcký a gastronomické přístroje, pak srdečně zveme k seznámení se se sortimentem našeho obchodu. Nabízíme produkty té nejlepší kvality které určitě budou vyhovovat i těm nejnaročnějším zákazníkum. Pokud máte jakékoliv otázky – jsme tady k vaši dispozici a prosíme aby jste nas kontaktovali od pondělí do pátku, v hodinách od 8:00 do 16:00