Všechny kategorie v sekci Kuchyňské otvíráky

Kuchyňské otvíráky

Kuchyňské otvíráky – jsou to velmi populární, malé pomůcký, které nemůžou chybět v žádne kuchyni! Profesionálové i amatérští kuchaři toto zařízení často používají k otevírání plechovek při každodenním vaření. Všechny produkty, které najdete v naší nabídce, jsou vybrané výrobky, které se vyznačují nejvyšší kvalitou zpracování – s ohledem na každý detail. Materiály jsou vysoce odolné – proti promáčknutí, poškrábání a dalším mechanickým poškozením. Vysoké a níské teploty jím nedělají problém. V naší nabídce najdete ruční otvíráky na konzervy, a také výrobky, které se připevňují přímo na kuchyňskou desku. Nabízime taky doplňky k otevírákum jako: nahradní nůžky, nahradní kolečka, nože k otevirákum na konzervy, nebo kolečka k otevirákum na konzervy.

číst dál >

Profesjonální kuchyňské oteviráky v nabídce Gastromania.cz!

Naše kuchyňské otvíráky byly vyrobeny z těch nejlepších surovin, které jsou odolné a robustní. Je to mimo jiné: nerezová ocel, polipropylen, nebo chromovaná ocel. Produkty najdou využití v profesjonálních kuchynich – gastronomických zaízeních, ale také těch domácích. Jejich přístupná cena umožnuje zakoupení indivualními klienty! Většina výrobků je vybavena ergonomickou rukojetí, která neklouže v ruce, takže otevírání konzerv a plechovek je zcela bezpečné. Náš internetový obchod se už roky zaměřuje na nejvyžší kvalitu, proto už od začátku spolupracujeme s těmi nejlepšími výrobci z Polska a celého světa. Je to mimo jiné firma Pavoni, Stalgast, Bartscher, Victorinox, Hendi, nebo Tom-Gast.

Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky, neváhejte kontaktovat tým Gastromania.cz! Poradíme vám nejlepší řešení, aby vaše spokojenost s nákupem v našem obchodě zůstala dlouho!