Profesionální kotouče do krouhačů zeleniny

Kotouč do krouhače zeleniny je klíčovým příslušenstvím k vybavení profesionálního krouhače zeleniny, který je vhodný pro gastronomii. Díky tomuto zařízení je možné rychlé krájení a krouhání zeleniny a to na různé tvary a velikosti. Odpovědný výběr kotoučů nám umožňuje dosáhnout požadovaného tvaru a velikosti. V našem internetovém obchodě Gastromania.cz naleznete také kotouče do krouhačů zeleniny, jako je tvar například: kostky, plátky, hranolky, a další.

číst dál >

Kotouče do krouhačů

Mimo samotné krouhače zeleniny nabízíme také možnost zakoupit celé sady kotoučů do krouhačů zeleniny – od známých a oceňovaných producentů. Mimo klasické kotouče nabízíme také kotouče vhodné ke krájení a sekání, také nabízíme profesionální kotouče, které umožňují přípravu bramborového pyré. Dalším příslušenstvím ke krouhačům jsou i stojany na kotouče ke krouhači zeleniny. Díky kterým lze uchovávat kotouče v bezpečí a čistotě – zaniká tak možnost mechanického poškození kotoučů.

Kotouče ke krouhačům zeleniny

Gastromania.cz spolupracuje z nejlepšími producenty na trhu, kteří nabízejí zařízení a jejich příslušenství ve vysoké kvalitě. Mezi tyto firmy lze zahrnout: STALGAST, ROBOT COUPE, BARTSCHER, HENDI, REDFOX, nebo SAMMIC. Jestli máte zájem o koupit kotoučů ke krouhači zeleniny, shlídněte proto naší širokou nabídku. Pokud máte jakékoliv dotazy, či nejasnosti kontaktujte naše pracovníci, kteří Vám s výběrem pomohou.