Profesionální krájecí kotouče

Krájecí kotouče jsou vysoce kvalitní komponenty, které se používají v drtičích zeleniny. S tímto příslušenstvím můžete přesně a precizně řezat plátky potravin – v závislosti na zvoleném kovu. Krájecí kotouče jsou ideální pro krájení okurek, cuket, lilků atd. Výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli, která je odolná nejen vůči korozi, ale také poškozením. Jsme přesvědčeni, že naše výrobky splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Nabídka je určena jak profesionálům, tak jednotlivým klientům.

Krájecí kotouče pro profesionální catering

Krájecí kotouče z našeho obchodu jsou k dispozici v několika variantách. Jednotlivé výrobky se liší druhem nerezové oceli a jiných materiálů, výškou, průměrem a hmotností. Nejoblíbenější a nejčastěji volené kotouče umožňují krájet na plátky o tloušťce: 1 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 6 mm, 8 mm a 10 mm. Gastromania.cz je obchod, který se zaměřuje na nejvyšší kvalitu, a proto od samého počátku své činnosti spolupracujeme s nejlepšími polskými a světovými výrobci. Patří mezi ně: společnost: STALGAST, ROBOT COUPE, BARTSCHER, HENDI, SPOMASZ NAKŁO, RM GASTRO, REDFOX a SAMMIC. Zveme Vás, abyste si prohlédli sortiment, který jsme pro Vás připravili!

číst dál >

Krájecí disky v sortimentu Gastromania.cz!

Náš sortiment zahrnuje nejen krájecí kotouče, ale také další špičkové vybavení, příslušenství, nábytek a pomůcky pro profesionální gastronomii. Pokud produkt, který hledáte, není v naší nabídce, obraťte se přímo na náš tým. Rádi pro Vás najdeme to nejlepší řešení!