Kotouče ke krouhačům pro profesionální gastronomii

Kotouče ke krouhačům to jsou malé gastronomické příslušenství, které se používá v profesionálních zařízeních. V sortimentu našeho internetového obchodu Gastromania.cz jsou k dispozici špičkové kotouče, které najdou uplatnění v restauracích, barech, jídelnách, hotelech, nemocnicích, školách a mateřských školkách, cateringových firmách a v dalších zařízeních a gastronomických střediscích.

Modely, které do této produktové kategorie spadají, se ideálně hodí ke strouhání. S jejich pomocí snadno posekáme zelí, brambory, řepu, mrkev a další zeleninu. Zařízení jsou velmi výkonná a pracují v rychlém tempu, což výrazně zlepšuje výkon každodenních povinností kuchařů a pomocného personálu.

číst dál >

Jaké kotouče ke krouhačům jsou dostupné v naší nabídce?

Kotouče ke krouhačům, které nabízíme, jsou k dostání v mnoha zajímavých variantách. Většina modelů je vyrobena z nerezové oceli, která má anti korozivní vlastnosti a velmi často se používá v gastronomických zařízeních. Má nejen vysokou odolnost proti vysokým teplotám, vodě a dalším vnějším vlivům, ale také proti mechanickému poškození – poškrábání.

Podle zvoleného modelu máme možnost získat kotouče různé velikosti. Zejména oblíbené jsou kotouče ke krouhačům, které umožňují přípravu suroviny o tloušce 4 mm, 5 mm a 7 mm. V nabídce jsou také příslušenství nabízející kotouče krouhací tloušťce 1,5 mm.

Kde koupíte odolné a trvanlivé kotouče ke krouhačům?

Kotouče ke krouhačům, které poslouží roky a určitě splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků, najdete v sortimentu Gastromania.cz v mimořádně atraktivní cenové nabídce! To však není vše, co můžeme našim zákazníkům nabídnout! Zvláštní pozornost si zaslouží také kotouče na hranolky, kotouče třecí, krouhací a další. Kotouče si můžete koupit jednotlivě i v sadě.

Srdečně vás zve, abyste si celou nabídku prohlédli a v případě dotazů zůstáváme k dispozici. Přejeme úspěšný nákup!