Kráječe na vejce pro profesionální gastronomii

Kráječe na vejce jsou to zařízení malé velikosti, které umožňují přípravu chutných vaječných pokrmů. Kráječe značně usnadňují přípravu vaječných pomazánek, salátů a také rychlé a hladké nakrájení vajíček natvrdo. Jsou nenahraditelným příslušenstvím v profesionálních gastronomických zařízeních i domácnostech – při každodenní přípravě jídel pro celou rodinu.

číst dál >

Kráječe na vejce – jaká model vybrat?

V nabídce našeho internetového obchodu Gastromania.cz jsou dostupné kráječe ana vejce v mnoha variantách. Nabízíme například gilotiny na vajíčka, kráječky se dvěma strunami, kráječky na plátky, kráječky na měsíčky, nebo ruční kráječe na vajíčka.

Nabízíme kráječe na vejce v atraktivních cenách!

Srdečně Vás zveme, abyste si shlédli celou nabídku, protože kráječe na vejce nejsou to jediné co nabízíme našim klientům! Gastromania.cz je to prudce se rozvíjející internetový obchod, který vznikl z vášně pro gastronomii. V naší nabídce najdete profesionální spotřebiče, nábytek, příslušenství a další gastronomické potřeby. V případě otázek, nebo pochybností nás kontaktujte přímo – rádi pomůžeme s nejlepším řešením! Přejeme úspěšný nákup.