Cukrářské vitríny – chladící pro profesionální gastronomii

Cukrářské chladící vitríny je inovativní zařízení, díky kterému lze umístit sladké dorty a další dezerty jako jsou muffiny, bábovky, koblížky, věttrníky umístit do expozice. Je to zařízení, které jak již samotný název napovídá vhodné do cukráren, kaváren, a dalších zařízení, kde se prodávají dezerty. V naší nabídce internetového obchodu Gastromania.cz naleznete také cukrářské chladící vitríny, které byly vyrobeny z odolných a kvalitních materiálů. Zařízení je dostupný v několika variantách, proto lze říci, že zde naleznete přesně to co odpovídá Vašim požadavkům!

Jestli budete potřebovat pomoc s výběrem potřebného zařízení, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení – kteří Vám pomohou s výběrem, který odpovídá Vašim požadavkům!

číst dál >

Proč investovat do cukrářské vitríny?

Cukrářská vitrína je zařízení, které slouží nejen k vystavení sladkých výtvorů, ale také i k jejich uskladněné v potřebné teplotě. Díky čemu je zaručeno nejen jejich uskladnění, ale i to, že výrobky budou čerstvé, neztratí nic ze své chuti a vůně.

Pokud hledáte to správné zařízení, vždy věnujte největší pozornost na minimální a maximální teplotu, kterou daný model nabízí. Vyberete si poté vitrínu, přesně podle Vašich potřeb. Dále věnujte pozornost také možnosti otevírání dveří (posuvné, nebo klasické otevírání) a jejich počtu, dále pak celkový rozměr, počet polic, celkový výkon zařízení.

Cukrářské vitríny v nabídce Gastromania.cz!

Cukrářské vitríny, které jsou v naší nabídce, určitě naplní očekávání i těch nejnáročnějších klientů, kteří sázejí na vysokou kvalitu. Jsou spolehlivé, trvanlivé a odolné a jejich nákup je investicí na mnoho let. Srdečně vás zve, abyste se seznámili s celým sortimentem, který jsme připravili pro naše zákazníky. Doufáme, že u nás najdete vše, co potřebujete! Přejeme Vám příjemné nakupování!