Elektrické lisy na citrusy

Elektrické lisy na citrusy umožňují vytlačit čerstvou šťávu z různých druhů ovoce a zeleniny. Používají se ve stále více módních podnicích na výrobu šťáv, koktejlových barech a dalších gastronomických zařízeních, které nabízejí čerstvě vymačkané šťávy. Jsou také užitečné v stravovacích společnostech a hotelech.

číst dál >

Nevelké elektrické citrusovače jsou užitečné při přípravě jídel, drinků a nápojů v malých restauracích, kavárnách a barech. Vyznačují se jednoduchou, intuitivní obsluhou. Jsou rychlé a efektivní. Tichý chod motoru Vám umožní vymačkat šťávu bez zbytečného hluku, který narušuje rozhovory zákazníků a se zákazníky. Mají malou velikost a ergonomický tvar, takže nezabírají cenný prostor v malém barovém prostoru.

Nízko otáčkové elektrické odšťavňovače

Nízko otáčkové elektrické odšťavňovače Vám umožní vytlačit šťávu z ovoce i tvrdé zeleniny. Některé modely mají užitečné rozšíření pro mražené výrobky, což umožňuje výrobu dezertů a sorbetů a dokonce i džemů a polévek.

Pro místa, kde je potřeba větší množství čerstvé šťávy, se hodí elektrické odšťavňovače s vyšší účinností, dokonce až 3 000 otáček za minutu.

Profesionální značkové lisy na citrusy jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a zajišťují bezproblémový nepřetržitý provoz. Jejich cena závisí na úrovni pokročilosti, typu pohonu a materiálech, z nichž byly vyrobeny, a je mezi 3000 a 55 000 korun.