Kuchyňské odměrky pro profesionální gastronomii

Každé profesionální stravovací zařízení by mělo být vybaveno kuchyňskými odměrkami, které usnadňují každodenní přípravu jídel a pokrmů pro hosty.Takove pomůcky budou skvělé fungovat v restauracích, kavárnach, snack barech, a taky v hotelech, cateringu, jídelnách a ve všech místech kde se připravuje jídlo ve velkém množství. V naší nabídce najdete profesjonální kuchyňské odměrky, které byly vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálu. Patří mezi ně polyethylen, polypropylen, nerezová ocel a plastové příslušenství. Díky použití nejlepších surovin, kuchyňské odměrky k dostání v našem sortimentu, Jsou odolné, robustní a pevné, takže vám jistě budou sloužit dlouhá léta.

číst dál >

Nerezové odměrky

Jeden z neoblibenějších materiálu, který je použivaný v profesjonalních stravovacích zařízeních je nerezová ocel. Náš sortiment zahrnuje inovativní kuchyňské odměrky vyrobeny právě z tohoto materiálu. Patří mezi ně odměrky v podobě šálků, lžiček a také džbány. Naše doplňky jsou dostupné v různých variantách, aby každý z Vás našel nejlepší řešení pro svojí restaurací. Nerezová ocel je velmi elegantní materiál, který je odolný vůči korozivnímu prostředí. Znamená to, že neohrožuje jej ani voda, ani vysoké i nízké teploty, stejně jako další vnější faktory, které by mohly nepříznivě ovlivnit kvalitu výrobku. Co víc nerezový ocel je odolný na mechanické poškrabaní a zničení, které jsou běžné při každodenní práci v kuchyni.

Nerezové odměrky na Gastromania.cz!

Jesti mate zájem koupit profesjonální kuchynské odměrky, pak vám doporučujeme prohlédnout si sortiment našeho obchodu Gastromania.cz! Kdyby jste měli jakékoliv otázky a nejasnosti – jsme pro Vás k dispozici, obraťte se přímo na náš tým!